Zamknięty wątek
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23
Pokaż wyniki od 221 do 226 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Więcej miejsca na wyspie

  1. #221
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Już któryś raz z kolei czytam komentarz że na wyspie brakuje miejsca dla gienków... Tylko moi stawiają namioty tam gdzie i tak nie dałbym rady postawić jakiegokolwiek budynku czy to tylko narzekanie dla narzekania? Mam zajętą całą wyspę i żadnego problemu z gienkami.


    I tak będziemy robić tylko te najbardziej opłacalne przygody. Ciekawe ile razy zrobiłeś w tym miesiącu dzieci sawanny.
    Nie jestem pewny ale na wyspie ląduje tylko 7 czy 9 generałów i to tylko wtedy gdy jest miejsce w G1, tylko kwatermistrzowie lądują gdzie chcą.

  2. #222
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MortalWombat988 po screenie widać, że nie masz zajętej całej wyspy, 9 max ląduje przy zajętym całym g1 i jak Boskicom napisał tylko kwatermistrze lądują na (przynajmniej u mnie) na g2w prawej odnodze.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #223
    Początkujący Osadnik Awatar Marcocentofe
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    dokładnie,
    po każdym powrocie z wypraw z blokami jest brak miejsca do lądowania generałów,ja mam niewielu tylko 12 i zostają w gwieździe albo je przenoszę na inne miejsca..

  4. #224
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowe miejsce na wyspie to chyba najłatwiej jest wyczarować przez odpowiednie ustawienie farm, silosów i pól. Jeśli umiejętnie ustawi się silosy i gospodary oraz magazyn, to potrafią wyrobić się 2 pola na 10 farm+silos(zwykły). Ja działam tak tylko z 4xfarma+silos

  5. #225
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Daniel44 Zobacz posta
    Nowe miejsce na wyspie to chyba najłatwiej jest wyczarować przez odpowiednie ustawienie farm, silosów i pól. Jeśli umiejętnie ustawi się silosy i gospodary oraz magazyn, to potrafią wyrobić się 2 pola na 10 farm+silos(zwykły). Ja działam tak tylko z 4xfarma+silos
    Coś nie bardzo wiesz o czym piszesz Ja mam pół 1wszej strefy całkowicie wolne, a i tak ląduje tylko 9 generałów na wyspie, a reszta w gwieździe, chociaż zmieściło, by ich tam ze 100. Jest wprowadzony jakiś limit na ilość miejsca zajętego przez generałów po powrocie z przygody i każdego generała powyżej 9 szt trzeba stawiać ręcznie. Jak zwykle twórcy gry nie przewidzieli, ze ktoś może posiadać tylu generałów, haha

  6. #226
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    ciekawe z rezydencjami, ja mam ok. 60 na poziomie 5

Zamknięty wątek
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.