Zamknięty wątek
Strona 6 z 23 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Więcej miejsca na wyspie

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    z tą wycinką zbędnych pni to za***isty pomysł...

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Chciałbym dodać, że:
    * Rozwiązanie pozostaje nieobowiązkowe.
    * Problem małej wyspy dotyczy raczej graczy, którzy korzystają z niebieskich dość intensywnie.
    * Dla osób nie zainteresowanych nowością nic się nie zmienia (poza zmianą wyglądu skał i ich reagowaniem na myszkę).
    * Po to ktoś robi grę, żeby na niej zarobić.
    z punktem 2 się nie zgodzę wystarczy grać dość długo i się dojdzie do tego miejsca by zaczęło brakować miejsca

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    A mnie interesuje tylko odpowiedź na zasadnicze pytani: kiedy??? Bo że PvP ma być to też już było w zamierzchłych czasach zapowiadane... Więc jak na wyburzanie skałek trzeba będzie poczekać ze dwa lata, to raczej kiepsko...

  4. #54
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi sie wydaje ze dość szybko sie to pojawi, wystarczy popatrzeć na ostatnie pamiętniki, to co jest prezentowane do gry trafia w przeciągu miesiąca, a nie tak jak było kiedyś gdzie prezentowana był perspektywa na pól roku albo i dłuższa a z terminów nic nie wychodziło. Teraz prezentują zapewne to co już przeszło testy wewnętrzne.

    A wracając do tematu to tych miejsc gdzie będzie można pozbyć sie tych skałek to az tak wiele nie ma, wszystkie te gdzie sa złoża odpadają.
    Z reszta pożyjemy zobaczymy, teraz cięzko coś powiedzieć, ale sam pomysł dobry.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł jest interesujący i rzeczywiście może dodać troszkę miejsca na wyspie. Ale gdyby można było karczować drzewka... O, to by było coś. Karczowanie mogłoby być limitowane, tak, żeby nie wygolić całej wyspy.
    Można by do Wyburzaczy dodać jeszcze Karczownika, którego można by wysyłać na poszczególne drzewka.

    Poza tym, moja stała sugestia: zniesienie limitu w koszarach i magazynie prowiantu, albo przynajmniej rozszerzenie limitu np. do 500 jednostek? To by było coś!

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak na razie w grze króluje opcja boska, która nie pozwala wycinać drzew i budować na tych miejscach budynków, co w realu jest opcją dość często stosowaną, jak również sadzenie drzew w miejscach, których się chce. Mamy natomiast na stałe umiejscowione pnioki, które są nie do ruszenia, co przeczy logice istnienia drzew. No chyba, że na wyspie mamy jakieś niepoznane jeszcze gatunki drzew, które rosną tylko z pni.
    Burzenie skał może i jest dobrym pomysłem, aczkolwiek jest pewne ale...
    Mianowicie, do jakiego stopnia będzie można burzyć skały i jaki to będzie miało wpływ na wyszukiwanie kopalni?
    Drugą rzeczą, oprócz pnioków, które bym pociągnął, chcąc zwiększyć miejsce na wyspie, to odzyskiwanie terenów zalanych wodą, znajdujących się pośrodku wyspy, o czym już kiedyś wspominałem.
    Generalnie miejsce na wyspie, owszem przydałoby się na większą ilość budynków

  7. #57
    Początkujący Osadnik Awatar KarolSzymański
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam z Czarciego Gaju. Powiem tak. Dla mnie jest to rewelacyjne rozwiązanie, brak miejsca to ogólny kłopot ( zapraszam na moje włości ), nie tylko dla mnie jak i dla większości graczy. Uwzględniając, że jestem wojskowym, przydała by się duuża BOMBA. z pozdrowieniami. carlos gratki
    Apropo wycinania drzewek...czym będziecie oddychać na wyspie...wodą ?
    A tak poważnie, to wyspa ma bardzo dużo miejsca, tylko czasem myślenie trzeba włączyć
    Ostatnio edytowane przez KarolSzymański ; 04.10.2013 o 19:56

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nowości nowościami ale kiedy się spodziewać nowego targowiska gildii ? Jak dobrze pamiętam to głosowanie było jeszcze w sierpniu.

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To że w końcu będzie powiększenie miejsca to wiedziałem .Liczyłem na coś bardziej spektakularnego, np. wyłania się obok naszej wyspy druga zamieszkała przez wrogo nastawionych trytonów.I można by ją podbić i temat na zupełnie nowy Event by był, trochę więcej kreatywności proszę.Można przekazać pomysł do BB niech działają.

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysl dobry, osobiscie wolalbym jak wszyscy aby drwal karczowal do zera czyli logicznie po usunieciu drzewa moznaby postawic budynek (wielu nowych graczy to zaskakuje). W druga strone lesnik moglby sadzic drzewka w najkrotszej drodze miedzy soba a magazynem i drwalem.

    Przydalby sie jeszcze widok 3d z obracaniem mapy 8-].

Zamknięty wątek
Strona 6 z 23 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.