Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ciemność-Światłość czy bład został usunięty?

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj

    Ciemność-Światłość czy bład został usunięty?

    Witam kilkakrotnie po rzuceniu ciemności -światłości przez ostatnie 2-3 miesiące przez około 12h nie mogłem dostać się na wyspę..komunikat pojawiający sie to -"obszar serwera został uszkodzony"-w przypadku rzucenia tychże premii na dajmy na to zamek bajkowy sa to porządne straty dla graczy=
    W związku z nadchodzącym eventem Haloweenowym zapytuję więc czy rzucacie te premie czy zauważyliście..iż zostało to naprawione..??
    Może ktoś z BB sie wypowie czy też dalej nikt nic u was o tym nie wie??
    W bardzo prawdopodobnym przypadku gdy nie zostało z tym błędem nic zrobione..proszę o info czy będzie i kiedy..
    Jeśli ktokolwiek z was rzuca te premie to poproszę o info czy wszystko działa jak należy
    Dziękuje i Pozdrawiam.
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Duszysko40, błąd związany z uaktywnianiem wspomnianych premii na zamku zostanie poprawiony wraz z rozpoczęciem wydarzenia Halloween 2013 - nastąpi to już 10 października.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziękuje uprzejmie za nadzwyczaj szybka i wyczerpującą odpowiedź.Więcej aktywności poproszę z Waszej strony bo bez zakręconego..a zdaje się go nie ma to nie wiem kto bedzie cokolwiek ludziskom tłumaczyć..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  4. #4
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    błąd związany z uaktywnianiem wspomnianych premii na zamku zostanie poprawiony wraz z rozpoczęciem wydarzenia Halloween 2013 - nastąpi to już 10 października.
    Inaczej być nie moze, gdyby zostało naprawione to później, to ludzie na Halloween by się ciemnościami pozabijali 0
    Skrzydła do góry!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja w sprawie tej ciemności własnie mam to samo co teraz mam zrobić bo chyba nie czekać do 10 pazdziernika?

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    niestety tak odpowiedz jest jasna..naprawa 10pazdziernika
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    to chyba są jakieś żarty wczoraj wrzucałem na kopalnie i wszystko było ok a teraz wrzucone i wywaliło mi wszystko ciekawe jak to zrekompensujecie premium i włączone kopalnie złota może ktoś z suportu mi odpowie?

  8. #8
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez xCANIBALx Zobacz posta
    ja w sprawie tej ciemności własnie mam to samo co teraz mam zrobić bo chyba nie czekać do 10 pazdziernika?
    Niekoniecznie. Jeśli ciemnosć Cię "trafiła" to przy następnej nocnej "naprawie" czyli np. dzisiaj (codziennie działa skrypt) zostanie to usunięte i rano będziesz mógł dalej się bawić na wyspie. Czasem mogą pojawić się skutki uboczne, ale będzie działać 0 (u mnie były to wyczerpane wszystkie pola, mimo, że silosy aż nadto uzupełniają i od 1,5 roku nigdy się żadne pole nie wyczerpało 0 ... )
    Skrzydła do góry!

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak mi pola znikną to jeszcze nie tak żle byle nie coś gorszego bo ten błąd powinien być już dawno usunięty, nowości wrzucają a tego nie potrafią naprawić

  10. #10
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie te premie działają bez problemowo :-)

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.