Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Nagroda za ciąg przygód Bajkowych

  1. #21
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli ma być konkretny ciąg to nasuwa mi się pytanie, czy jeśli zrobię dzielnego później zrobie kilka zwykłych przygód typu czarni rycerze, następnie kolejno synowie lub sprytny z ciągu, znowu zrobie zwykle przygody i ostatecznie kolejno z ciągu sprytny lub bohaterski, czy to zalicza się jako ciąg.
    I kolejne czy wymiana dropów nie rujnuje tego ciągu .... bo kiedy wymieniam dropy to generalnie ciąg rujnuje.

    Kurcze czy wszystkiego trzeba się domyślać??!! BB_xaarno weź się odezwij
    Ostatnio edytowane przez Angelkaxd ; 04.10.2013 o 16:39

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    134
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Patrz post #17:
    "BB nie ma własnej rozpiski co, gdzie, ile i z czego wypada."

    Zerknij do starego tematu o podobnej nazwie, gdzie przez te 2 miesiące BB nie potrafił odpowiedzieć na to proste pytanie.
    Teraz gdy już duży % graczy ma zamek to rzucają hasło: wypada tylko jeśli się go jeszcze nie ma
    Coś na styl: Wiem ale nie powiem, czy też Mam ale ci nie pokażę!
    Ostatnio edytowane przez Sevitor ; 04.10.2013 o 16:42

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znając bb to pewnie ten ciag wyglada tak:
    1. Zrób Dzielnego
    2. Wydrop kolejną przygodę jeśli tak to patrz pkt 3 jeśli nie to patrz pkt 1
    3. Zrób wydropioną przygodę
    4. Wydrop kolejną przygodę jeśli tak to patrz pkt 5 jeśli nie to patrz pkt 1
    5. Zrób wydropioną przygodę
    6. Jeśli masz farta to istnieje malutki procencik ze wydropisz zamek

  4. #24
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    No nic, napiszę do supportu ciekawe co mi powiedzą ;]

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    może nie w kolejności (w kolejności dzielny sprytny bohaterki było ze 3-4 takich i nie trafiłam zamku) a bohaterskich ze 40 już za mną i zamku nigdy u nikogo nie widziałam ani u siebie a nie mam zamku

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wszystkie 5 baśniowych przygód padło i niemal jak to weszło i nic. Staram się robić samych bohaterskich i też nic. Jeszcze nigdy nie wpadło 100 łodyg. Pare razy te 2,3k granitu ale granit a zamek to różnica, póki co nie mam zamku bo testuje czy to prawda, w gildii przerabiam fasolki za łodygi. I jeżeli jest faktycznie jakiś % że jest zamek to zdecydowanie zamały by to odczuć chodzi mi oto że wymieniajac sloty w przygodzie i mając premium to raptem 3 przygody a nie robić tych 100 bo mimo wszytko z premka 3x na koszary to odbudowa wojska troche zajmuje czasu bo 680 konnicy odbudować to nie taka pestka. Panie Xaar czekamy na oficjalne info co z tym zamkiem i % na ta czy inną budowle!? osobiście uważam że to takie coś by nas zachęcić do tych bajkowych i nie zbierania gwiezdnych monet za które będzie można mieć klejnoty i premium. (o ile tego nie zmienią)

  7. #27
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    ze zdradzonego łodygi wpadają tylko wtedy kiedy posiadasz Bajkowy Zamek

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za każdym razem wypadają łodygi jak się ma zamek czy jest to losowe?

    Cytat Zamieszczone przez maxiss Zobacz posta
    mając premium to raptem 3 przygody a nie robić tych 100 bo mimo wszytko z premka 3x na koszary to odbudowa wojska troche zajmuje czasu bo 680 konnicy odbudować to nie taka pestka.
    Można zrobić 6. Mam 6k popa więc wojsko na baśniową robię na raz.
    Wiec 3 osoby robią baśniową, nie kończą, ale robią wojsko na kolejną, gdy maja całe wojsko to odpalają rano premium, wymieniają droopy, odpalają nowe przygody i w ciagu tego dnia spokojnie zrobią i znów wymienią te droopy.
    Ostatnio edytowane przez Van-de-Lord ; 06.10.2013 o 11:01

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Za każdym razem wypadają łodygi jak się ma zamek czy jest to losowe?
    losowe bardziej niz granit.

    ja robie wylacznie te z konca lancucha i na 13-14 przygod od momentu zbudowania zamku w zadnym z dropow nie bylo lodyg.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Za każdym razem wypadają łodygi jak się ma zamek czy jest to losowe?


    Można zrobić 6. Mam 6k popa więc wojsko na baśniową robię na raz.
    Wiec 3 osoby robią baśniową, nie kończą, ale robią wojsko na kolejną, gdy maja całe wojsko to odpalają rano premium, wymieniają droopy, odpalają nowe przygody i w ciagu tego dnia spokojnie zrobią i znów wymienią te droopy.
    chodzi mi oto ze tyle wystarczy by miec bajkowy zamek, a nie polowac z % ze wypadnie bo o tym była mowa ze niby wypada a jest roznica robic 3 przygody a robic 100 by ten zamek wypadł a to ze te 3 przygody zrobisz w 1 dzien czy w tydzien to bez rozbicy, ważne ze szybciej z fasolek niż z dropa ma się ten zamek

Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.