Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Mapka kolekcji

  1. #21
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zasmucę was, lokalizacja tych kolekcji jest losowa i może wystąpić w każdym miejscu na wyspie. Tak więc, fajnie ze ktoś chciał zrobić mapkę tylko że bezsensownie gdyż taka mapka jest "gówno warta".

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    To fajnie czy bezsensownie?Może i pojawiają się w różnych lokalizacjach, ale chyba mam pecha bo, po kilkunastu dniach trwania kolekcji gdybym miała prowadzić statystykę,to rotacji lokalizacji mam bardzo mało i kolekcje są w tych samych miejscach (oczywiście tylko się zmieniają rzeczy do zbierania).

  3. #23
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kolekcje pojawiają się między budynkami na drogach tak wiec: KŁAMIESZ. Nawet BB_xar zapewniał że lokalizacja jest losowa więc po co robić z siebie oszusta?
    Za pół roku ta mapka będzie cała żółta. Dlatego jest beznadziejna ale fajnie że ktoś chciał pomóc. Teraz rozumiesz? Czy wyjaśniać dalej?

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Że mapka za pół roku będzie cała w kropkach, tu się zgadzam. I że sam pomysł mapki (choć założenie było zacne) jest w miarę upływu czasu coraz mniej przydatny też się zgadzam. Ale jest też prawdopodobne, że komuś przedmioty się pojawiają regularnie w tych samych (zbliżonych) miejscach więc chyba nie ma potrzeby nikogo obrażać wyzywając od kłamców, nie?
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 15.10.2013 o 18:50

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Kolekcje pojawiają się między budynkami na drogach tak wiec: KŁAMIESZ. Nawet BB_xar zapewniał że lokalizacja jest losowa więc po co robić z siebie oszusta?
    Za pół roku ta mapka będzie cała żółta. Dlatego jest beznadziejna ale fajnie że ktoś chciał pomóc. Teraz rozumiesz? Czy wyjaśniać dalej?
    "Kłamiesz", "oszust" niezłe epitety, jeszcze tylko naślij na mnie ABW i CBA za to, że się z Tobą nie zgadzam.Napisałam że kolekcje pojawiają mi się bardzo często w tych samych miejscach i wiesz co, poświęcę trochę czasu i na swojej wyspie pozaznaczam najczęstsze miejsca występowania kolekcji.
    A tak właściwie to oszustka nie oszust!!!

  6. #26
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi tez się pojawiają w "podobnych miejscach" a nie tych samych w szczególności wóz z jedzeniem i sztandar. Ale nadal uważam cię za oszusta. A CBA nie mam po co na ciebie nasyłać, gdybym już miał machnąć ręką to nasłałbym FBI.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    ...zdarzają się zakryte całkowicie.

    Przydałyby się szczególne oznaczenia na lokalizacje wyjątkowo perfidne.
    Moje ulubione miejsce, S8, okolice prawego górnego złoża marmuru.

    Dotychczas dwukrotnie zajęte przez kolekcję. Poprzednio miałem (chyba) sztandar, całkowicie niewidoczny lub, podchodząc do tego inaczej, zasłonięty przez skałę.

    Teraz na obrazku widać fragment wózka, reszta wózka przykryta skałą. Nie udało mi się znaleźć piksela, na którym podpisany byłby tylko wózek, za każdym razem zahaczam też złoże marmuru. Zauważcie, że żaden budynek nie zasłania wózka, po wskazaniu w tym miejscu złoże się trochę odkrywa przed skałę, ale kolekcja twardo trzyma się pod skałą.


  8. #28
    los_artisto
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mi tez się pojawiają w "podobnych miejscach" a nie tych samych w szczególności wóz z jedzeniem i sztandar. Ale nadal uważam cię za oszusta. A CBA nie mam po co na ciebie nasyłać, gdybym już miał machnąć ręką to nasłałbym FBI.
    Od kiedy pojawiły się w kolekcjonerskich przedmiotach dynie, to zbieram je niemal za każdym razem w tym samym miejscu.

    Ale Ciebie sam BB_xaar zapewniał, więc nie ma o czym dyskutować.
    Dobrze, że nie zapewniał Ciebie, że jesteś osłem, bo wtedy bym musiał to potwierdzić, a to by znaczyło, że Ciebie obrażam i podpadałbym pod bana, ale na szczęście nie zapewniał. Prawda?

  9. #29
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Lepiej być osłem niż baranem. Pozdrawiam.

  10. #30
    los_artisto
    Poproś BB_xaara żeby Ciebie zapewnił, że jesteś tym pierwszym, to przestaniesz być tym drugim.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez los_artisto ; 18.10.2013 o 03:40

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.