Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zmiana siły jednostek w symulatorze odnośnie krawców

  1. #1
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat

    Zmiana siły jednostek w symulatorze odnośnie krawców

    Nie wiem czy ktoś zauważył napis w symulatorze "Attention: The order of the units need not to be correct at the moment!". Niestety koło 27 września zmieniły się siły jednostek baśniowych w symulatorze, jest to mała zmiana ale jednak wszystkie poradniki są na tą chwilę do przeliczenia. Zazwyczaj należy dodać 1 rekruta i jest ok, jak nie to najwyżej zginie nam 1 elitarny. Gorzej z blokami gdzie jest jakiś tam mały % że blok padnie

    I najważniejsze przy przeliczaniu wojska należy uważać bo symulator w Hall of Fame, czyli najlepszych składach wojska pokazuje to co było, dopiero po wejściu w dany skład i przeliczeniu go przez 2200 symulacji okazuje się że jednak coś tam nie gra i należy ten skład zmienić!

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jakiego symulatora uzywasz ale w tym z ktorego ja korzystam nic sie nie zmienialo od przynajmniej 1,5 miesiaca.

    Komunikat jest, ale jako pozostalosc po bugu ktory wystepowal gdzies w okolicach wprowadzania przygod basniowych i zostal szybko naprawiony.

    Co do tego ze w niektorych przypadkach trzeba dodac 1 rekruta, to tego typu blad jest zupelnie niezwiazany z komunikatem ktory cytowales, a wystepuje odkad pamietam (> 2 lata) i _chyba_ jest wynikiem jakis bledow w algorytmie, bo w tych kalkulacjach w ktorych go widzialem byl kompletnie sprzeczny z logiką.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Piszę o tym




  4. #4
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Teraz to już sam nie wiem czy czasem to nie symulator się sypie. Znalazłem bardzo ciekawą sprawę, a mianowicie:

    na początek Hall of Fame



    po kliknięciu na najlepszą opcję



    a teraz po małej zmianie ustawień


  5. #5
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ale zmienili siły jednostek w krawcach czy tylko symulator padł?

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Komunikat o którym mowa to fakt, że w chwili wprowadzenia przygód baśniowych została zamieniona kolejność atakowania jednostek, ale zostało to zauważone i jeszcze tego samego dnia była dodatkowa konserwacja która naprawiła ten problem, a co do wyników symulacji to widocznie jakiś błąd w symulatorze.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #7
    konkur4
    Niepotrzebnie siejesz panike. Już nieraz, nawet przed wprowadzeniem przygód baśniowych, symulator pokazywał dziwne rzeczy, przykład masz tutaj:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...to%C5%9B%C4%87
    Co wcale nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nie wiem czy zauważyłeś, ale przy każdej jednostce masz fi, czyli średnią strat w symulacjach. Pierwszy przykład, mimo że w max stratach pada elitarny, to na 2200 symulacji nastąpiło to rzadziej niż w 0,01% przypadków, dlatego symulator pokazał 0. A co do drugiego przypadku, dodaj np. 1 elitarnego zamiast rekruta czy ochotnika, dziwny rezultat nie powinien się już wydarzyć.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    symulator działa dobrze, tyle w tej sprawie ;p

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.