Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też mam problem z wczytaniem gry Mozilla nie daje rady tak samo jak IE i chrom niestety również ;/ Pozostaje tylko czekać ?

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Znowu awaria...??? Jak "skłonić" graczy do twórczości na forum? Wyłączyć grę ;-)
    Ostatnio edytowane przez Bonzosante ; 06.10.2013 o 16:21

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie teraz te same problemy. Niebieski ekran i kiszka.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam zalogowałam się ale nie mogę wejść do gry naciskam graj i cisza

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Ja podobnie - jakimś cudem zalogowałem się wreszcie (niebieski button ZALOGUJ, podobnie jak i logowanie w belce u góry strony nie działało - zalogowałem się przez "Wyślij zaproszenie") i... kiszka. Gry uruchomić nie mogę. Może by tak jakieś info na developera się należało? Czy po prostu uznajemy, że ten produkt tak ma i tyle? Dla jasności problem z logowaniem na FF, IE, Operze i Chrome. Na dwóch różnych komputerach.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podobnie pisałem kilka min. temu do suportu strona logowania klikam by się zalogować nie przekierowuje mnie do logowania.Zalogowałem się jak pisałem do suportu dało się,jest strona z wielkim niebieskim klikiem GRAJ jakoś tak.Klikam na tego wielkiego niebieskiego GRAJA i nic ;/strona ani drgnie sprawdzone na wszystkim co się dało trzy lapki i jeden stacjonarny tak na wszelki wypadek.Co ciekawe na testowy wchodzę bez problemu.Przy okazji odpaliłem FF i IE hehe siedzę obecnie na chrome



    Ps.Zaznaczam ze jestem tym faktem mocno w..nerwiony jak to WRED ;/ czekam na szybką odpowiedź jakiegoś kumatego najlepiej z suportu.


    Ps.2 Jest zaskoczyło działa.Co nie znaczy że jestem zadowolony z takiego stanu gry.
    Ostatnio edytowane przez wredniejszy ; 09.10.2013 o 15:55

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.