Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Chowanie się kolekcji

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Chowanie się kolekcji

    Wnerwia mnie, gdy mam stracha na wróble na największym zadupiu mojej wyspy ZA rezydką tak, że gówno go widać!
    Szkoda, że screena nie zrobiłem bo byłby to rekord świata. A na dzieciach sawanny kociołek był w gęstym lesie (pomijam zadupie) za drzewem w kępie trawy i do tego prawie pod wodą.

    Co myślicie o tym 'losowym' ustawianiu się przedmiotów tak, że trudno je znaleźć?

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Lady_Rivien
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Myślimy bardzo negatywnie o zakładaniu kolejnego tematu traktującego o tym samym.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lady_Rivien Zobacz posta
    Myślimy bardzo negatywnie o zakładaniu kolejnego tematu traktującego o tym samym.
    To też. A do tego - gdyby zasadą było 'wszystko na widoku' to właściwie BB powinno nam od razu dawać dziennie za zalogowanie Skunksa i Miksturę Nieskończonej Energii.
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Co myślicie o tym 'losowym' ustawianiu się przedmiotów tak, że trudno je znaleźć?
    Bardzo dobrze myślimy (no - ja myślę). Część powinna być trudna do znalezienia. Bo inaczej nie byłoby zabawy.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.