Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: Problem z introligatorem .

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem od dwóch dni robi mi tom na 5lv introligatora

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dopisuję się do problemu. Introligator jest na 5 poziomie od dłuższego czasu. Problem zaczął się wczoraj. Czas wykonania księgi w ogóle nie płynie, za to klejnotami można od razu zakończyć produkcję.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja nie podnoszę żadnego budynku na wyższy lvl. Ustawiłem produkcje Tomu i dziś już 4 dzień wchodzę i mam 23h do końca :/
    spada potem znów zaczyna się czas od początku.
    jak poprzednik pisał miał bym już 4-5 tomów i lipa. Coś czuje że dłużej to potrwa bo po tylu postach żadnej reakcji :/
    Ostatnio edytowane przez ZleOko ; 08.10.2013 o 01:39

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem trochę dość czekania, a introligatora miałem na 3lvl, więc poświęciłem się i usunąłem budynek by postawić go na nowo i zacząć produkcje od nowa. Niestety. Po postawieniu nowego budynku, pokazuje się w slocie budowy, wychodzi ludek by go postawić i po 3% plac budowy...... znika, tak po prostu ;/ Postawiłem jeszcze raz.... to samo.
    Dużo nie wymagam...... tylko jakiekolwiek info czy problem jest rozwiązywany, czy po prostu tą budowę mogę sobie na razie odpuścić.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie raz wystąpił ten błąd. Zgłosiłem do supportu i otrzymałem informację tej treści:
    "Witaj johnyw,
    Uprzejmie informuję, iż problem zostanie zgłoszony do odpowiedniego działu celem dokładnej jego weryfikacji. Natomiast jeżeli będziesz ponownie posiadał taką sytuację uprzejmie proszę o przesłanie większej ilości zrzutów, na których będzie widoczny błąd w określonym odstępie czasu, gdyż obecny zrzut pokazuje ponad 23 minuty do zakończenia ponad ośmiogodzinnej produkcji. Proszę również, aby znajdował się na zrzutach czas z komputera.
    Z przykrością informuję, iż niestety nie jest nam na chwilę obecną znany termin naprawienia tego błędu.
    Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wykazaną cierpliwość.
    W razie dalszych pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt."

  6. #26
    Osadnik Awatar RadekMC1
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie to samo i jeszcze dalem premie ;/
    i na 5lv co gorsze

  7. #27
    Osadnik Awatar olaszwoch
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie po zakończeniu upu władyki introligator działa normalnie("tylko" tydzień w plecy)

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zaobserwowałem że miałem rozpoczętą produkcję w dziale kolekcje i nieodebraną premię jak odebrałem premię to introligator ruszył. Oczywiście mogła to być inna przyczyna ale jak na razie u mnie już działa.

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar Mamoot
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W moim przypadku trzeci raz robi się manuskrypt. Nie miałem wcześniej takich problemów, może coś po ostatniej aktualizacji się popierniczyło...

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Wspólny mianownik tego problemu to rozbudowa Domu Władyki do 5 levelu. Tylko pytanie co ma piernik do wiatraka?? Zobaczę co mi support odpisze bo zgłosiłem to wczoraj

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.