Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 74

Wątek: Problem z introligatorem .

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witaj Andrew_eop,

    Uprzejmie informuję, że przekazałam problem do działu technicznego, który zajmuje się analizą oraz naprawą błędów w grze.

    Nie otrzymaliśmy informacji dotyczącej jakichkolwiek rekompensat.

    Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności oraz dziękujemy za wykazaną cierpliwość.



    nie traktują nas poważnie :/ od tygodnia nic nie produkuję i nie chcą rekompensować.............................

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Faktycznie miałem nieodebrany przedmiot kolekcjonerski w domu władyki (sierżant skunks). Po odebraniu licznik w introligatorze wreszcie ruszył.
    Co za bezsensowny bug. 2-3 doby w plecy.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez johnyw Zobacz posta
    U mnie raz wystąpił ten błąd. Zgłosiłem do supportu i otrzymałem informację tej treści:
    "Witaj johnyw,
    Uprzejmie informuję, iż problem zostanie zgłoszony do odpowiedniego działu celem dokładnej jego weryfikacji. Natomiast jeżeli będziesz ponownie posiadał taką sytuację uprzejmie proszę o przesłanie większej ilości zrzutów, na których będzie widoczny błąd w określonym odstępie czasu, gdyż obecny zrzut pokazuje ponad 23 minuty do zakończenia ponad ośmiogodzinnej produkcji. Proszę również, aby znajdował się na zrzutach czas z komputera.
    Z przykrością informuję, iż niestety nie jest nam na chwilę obecną znany termin naprawienia tego błędu.
    Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wykazaną cierpliwość.
    W razie dalszych pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt."
    oto zrzuty, przez 10 godzi posunął się o 4
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: introligator01.jpg, 
wyświetleń: 140, 
rozmiar: 19.0 KB, 
ID: 1642.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: introligator02.jpg, 
wyświetleń: 131, 
rozmiar: 19.4 KB, 
ID: 1643.  

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam ten sam problem ,zanim się kapnąłem że coś nie tak dwie premie poszły w pi............ przez 2 tyg wyprodukowana jedna księga a introligator pracuje chyba tylko wtedy kiedy jestem zalogowany ,niby już nie beta a bajzel jak siemasz wiktor,wyciągnąłem tego skunksa i zobaczymy czy się coś zmieni

  5. #45
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I ja tak miałem. Poszedłem spać... manuskrypt do końca ma 2h i 45 minut. Mysle, rano odbiore 0 Rano... loguje sie i mam 2h i 45 minut 0
    Podróż w czasie. Ale faktycznie coś wisiało we władyce z kolekcji, po odebraniu ruszyło normalnie. A już mu rósł zaś czas produkcji 0
    Skrzydła do góry!

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Mój introligator robi manuskrypt od wczoraj rano i zostały mu jeszcze 3h. Wczoraj o godzinie kiedy już powinien skończyć tj ok 21 miał 3h do końca, o godz 23 było to już 10h. Czary mary....

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    A mi wczoraj po odebraniu księgi zniknał cały budynek na 5 levelu
    Ciekawe kiedy doczekam się jakiejś odpowiedzi

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A już myślałem że to tylko mój problem. O dziwo do wczoraj wszystko było OK. Mam introligatora na 5lvl. Podukowałem manuskrypty i dostawałem planowo co 12 godzin, dopiero po rozpoczęciu produkcji tomu zaczął się cyrk. Od godz. 20.00 w dniu wczorajszym zegar cofnął się już 5-6 razy a do końca produkcji zostało ok. 11 h. W tej chwili produkcja tomu trwa już 22 godziny.

  9. #49
    Osadnik Awatar oskiolo
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też mam problem , od rana nie zrobił się manuskrypt , a czas do zakończenia to 10 lub 11 godzin .

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie też od kilku dni wskakuje na zmianę 22 albo 16 godzin. Cos zamierzacie z tym zrobić czy trzeba zburzyć introligatornię ? Nie jestem pewien jednak czy nowa nie będzie działać podobnie...

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.