Zobacz wyniki ankiety: Czy konto premium ma korelowac z przedmiotami kolekcjonerskimi?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dodać aby korelowały kolekcje z premium.

    4 23.53%
  • Coś kosztem czegoś. Usunąć zadania dzienne, dodać kolekcje

    3 17.65%
  • Nie, w obu przypadkach jest to pazernosć.

    10 58.82%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Przedmioty kolekcjonerskie - Konto premium

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Przedmioty kolekcjonerskie - Konto premium

    Witam pomysł krótki i niektórym znany...
    Mamy "Konto Premium". Konto premium ma niepotrzebne dodatki tj. Dodatkowe zadanie dziennie.
    Mamy "przedmioty kolekcjonerskie". Rzadko co komu udaje się znaleźć. Ahhh, te wozy z jedzeniem... legenda głosi że ktoś sztandar znalazł.
    Moja propozycja:
    Dodać do konta premium częstotliwość pojawiania się rzeczy kolekcjonerskich na mapie (wyspie domowej).
    Jeżeli ma to być kosztem czegoś, to jestem za tym aby usunąć zadania dzienne z konta premium.

  2. #2
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czemu legenda głosi cokolwiek o sztandarze ? Ja go już nie raz znalazłem. Dzisiaj nawet udało mi się ukończyć zadanie.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Naito musisz byc z siebie dumny ze znalazles wszystko :P



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  4. #4
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już nie wydziwiaj..
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    ja to zbieram i zbieram... mam tego pełno ale jeszcze nic nie robiłem oprócz tego co na samym początku trzeba było robić żeby zadanie ukończyć. jest tego masa... sztandarów mam pełno nie wiem czemu płaczecie. fakt ziół i strachów jest może i więcej znacznie niż wszystko inne no ale jak nie pasuje to nie zbierajcie tego macie problem... zrobić coś nowego to zaraz znowu jakieś pretensje.

  6. #6
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 23.10.2013 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.