Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Szybki drop: Czarni rycerze max 645r strat

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat

    Szybki drop: Czarni rycerze max 645r strat

    CZARNI RYCERZE max 645r strat
    Spoiler

    G1
    Spoiler

    Zaczynamy atak wysyłając generała z garnizonu A na obóz A, zaraz po nim generała z garnizonu B na obóz B,
    gdy generał z garnizonu B dojdzie do miejsca oznaczonego na mapie wysyłamy generała z garnizonu C na obóz C, zaraz po nim Weterana z garnizonu 1 na Przywódce 1.

    A. 10r 23e 163k (blok)
    B. 78e 78k (blok)
    C. 97e (blok)

    1. 121r 1e 128p

    G2
    Spoiler
    2. 60r 1e 137k 52p
    3. 119r 131e
    4. 80r 1e 100k 69p


    Zaczynamy atak wysyłając generała z garnizonu D na obóz D, zaraz po nim Weterana z garnizonu 5 na Fortece 5.
    D. 68e 100k (blok)
    5. 135r 1e 114p

    G3
    Spoiler

    Zaczynamy atak wysyłając generała z garnizonu E na obóz E, zaraz po nim Weterana z garnizonu 6 na Fortece 6.
    E. 2r 2e 196k (blok)
    6. 130r 1e 119p

    Potrzebne wojsko:
    645r 199e 241k 128p

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może i alternatywa fajna, ale autor chyba nie pokusił się o skorzystanie z symulatora, np. przy ataku na obóz nr 2 u mnie zginęło 1E i 2K , a symulator pokazuje straty nawet do 7K. To samo przy obozie 4, straty z symulatora to max 80R 1E i 7K. Na pierwszym bloku wtopa, bo drugiego gienka ściągnęło na pierwszy obóz. Atak na środkową mroczną też jest źle wyliczony, bo może zginąć 2Pu dodatkowo, nawet nie ryzykowałem. Blok na Mroczną u góry wygląda dobrze, minimum 7 rund, a szanse na zwycięstwo to aż 96,86% co daje dodatkowy czas bloku, choć przyznam, że tym razem nie zaryzykowałem. Ogólnie pomysł fajny, ale składy są do poprawienia, nie wiem co z pierwszym blokiem, być może wystarczy zrobić 1-2 sek. przerwy przy puszczaniu pierwszych dwóch gienków, sprawdzę. Jeśli mi się uda to dorzucę w temacie.

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Według tego poradnika zrobiłam przynajmniej 15x Czarnych. Żaden blok mi nie padł, straty tylko takie jak w opisie.

    namelesss albo miałeś/łaś pecha, albo źle garnizony rozstawione/wojska przydzielone.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    więc proponuję obliczyć straty w symulatorze, idąc wg poradnika nie liczę na szczęście tylko na sprawdzone ataki. Co do bloków mogę się zgodzić, że były lagi i miałem pecha, ale sprawdzę to następnym razem. Wojsko i rozstawienie garnizonów sprawdzone było 3x, bo po raz pierwszy robiłem CR z tym poradnikiem.
    A jeśli chodzi o skład garnizonów to kilku rekrutów dodatkowo nie zrobi dużej różnicy, a pozwoli zaoszczędzić bardziej wartościowe wojsko. Proponuję poprawić, bo pomysł jest dobry i warto ten poradnik rozwijać, straty sporo mniejsze niż w innych.
    Ostatnio edytowane przez namelesss ; 26.10.2013 o 22:29

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety ten pierwszy blok to trefny jest, atakując obóz A proponowanym składem minimalna ilość tur wychodzi 5 wg symulatora, a żeby spokojnie spać przydałoby się 8. Mi brakło dosłownie sekundy do szczęścia, drugim razem nie spróbuję, chyba że ktoś wymyśli lepszy skład.

    Drobna poprawka składu na 10R,23E,159K daje minimum 6 tur ale to i tak mało.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    namelesss co do bloków to ponad 50 razy lekko testowałem i nie miałem problemów

    a co do tych strat, o których mówisz jest to wszystko specjalnie zrobione
    na stratę tych wojsk masz tylko 1-5% , a więc bardzo niewiele
    na 10 czarnych faktycznie jeden konik, albo elitarny mi znikał.
    A więc teraz mi powiedz czy warto stracić dodatkowo parę rekrutów?
    Przy większej ilości czarnych ta ilość się powiększa. A koszt 1 elitarnego czy też puszki to niewiele za to co można zaoszczędzić

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak dla mnie: tak, warto stracić dodatkowo kilku rekrutów, żeby nie mieć strat w elicie czy puszkarzach. Oszczędzam surowce i czas w koszarach-wyprodukowanie 5 puszkarzy, których straciłem zajmuje tyle czasu co produkcja 50 rek. A straty w rekrutach to maksymalnie 10r więcej. Policz sobie ile straci osoba robiąca po kilka sztuk dziennie. Ale jeśli wolisz to możesz czarnych samymi puszkami i elitą robić, zaoszczędzisz ponad 600 rekrutów.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    po 3 latach wrocilem do gry czyli zaczynam wszystko od poczatku,zaczalem od tego poradnika i musze przyznac,ze jest poprostu fatalnyyyy

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez eldorado133 Zobacz posta
    po 3 latach wrocilem do gry czyli zaczynam wszystko od poczatku,zaczalem od tego poradnika i musze przyznac,ze jest poprostu fatalnyyyy
    Odkopałeś trupa i dziwisz się, że śmierdzi?

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.