Zamknięty wątek
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80

Wątek: Te cholerne POKEMONY

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    moze we włądyce postawić grządke i wtedy tam sie nie bedą pojawiać przedmioty?

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Normalnie żal czytać co niektórych, tak jakby ktoś was zmuszał szukać tych przedmiotów. Nie pasi to zostaw to jeden z drugim i mordki w kubeł, stawiajcie sobie wkoło te studnie i pola i piszcie bzdury na czatach i forum bo i tak na nic więcej was nie stać, twórcy dają możliwość darmowego zarobienia premii to psioczycie zupełnie bezpodstawnie.. Normalnie nie wiem co trzeba aby co niektórym dogodzić, pałkomaty wystawić trza chyba żeby niektórych zadowolić.
    BB bardzo fajne rozwiązanie na zabicie czasu tak trzymać.
    A na faje wiecznie marudzące nie zwracać uwagi.

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co nie znaczy, że ta nowość nie ma wad. Gdy już pozbieram co bardziej widoczne i zaczynam kopać w lasach w poszukiwaniu "czegoś" ( swoją drogą mogliby dodać w zadaniu spis rzeczy których nie zebraliśmy, żeby wiedzieć co nam jeszcze zostało), to denerwuje mnie jak najadę kursorem na miejsce z mięsem i one mi się podświetla myląc mnie. Niby nic, ale jak się szuka czegoś już n-tą minutę to zaczyna to drażnić.

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myliłem się !!!! Walę z pokory głową w kamień !!!!

    Podoba mnie się to, nawet jadąc 2x wyspę na powiększeniu ( bo te pokemony wyskakują partiami 0/15 to znajduje 8-9 , lece 2gi raz i odnajduje całą resztę ).

    Maks powiększenie i lecimy paskami lewo-prawo-lewo a potem paskami góra-dół-góra i tak od 2 dni za każdym razem mam 100%

    Generalnie fajny buf na robienie koni ( jak ktoś trzaska MB no to wiadomo ) no i wojsko reszta szrot jak dla mnie.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    ziółko w krzaku optycznie nie do wykrycia jedynie za pomoca myszki
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 29.09.2013 o 22:22

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ale marudzicie. Kto wam wpoił kretynizm, że musicie znaleźć wszystkie? Tak Was boli, że gdzieś się 1 ziółko warte 10 ryb skryło? Ja uważam, że pomysł jest świetny, pełno skunksów już z tego zrobiłem, wcześniej zaciąg x3 był wart u nas na serwie ponad 1000 monet, obecnie spadł do 600. Poza tym wzrosła cena przygod jak sawanna i eksperymenty - teraz jak przyniesie je odkrywca, to czas i pieniądze nie całkiem się zmarnowały, można sellnąć lub samemu przedmioty zgarnąć. Trochę myślenia, mniej marudzenia, chyba, że znów chcecie zaciągi po 1500 monet rzucone jako prezent raz do roku?

  7. #47
    Osadnik Awatar piropa
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie tam się podoba, że za friko mogę sobie zrobić zaciąg, odpowiednik kosza egzo albo porządny buff na stajnię. A że pochowane? trudno, żeby podstawiali mi pod nos, znajdę albo nie znajdę, za parę godzin wskoczy nowe. Czasem wystarczy spytać w gildii, kto się akurat nudzi i pomoże znaleźć, a czasem olewam, przecież będzie kolejne. Gdyby brak zaliczenia jednego zadania blokował następne, to co innego, ale tak nie jest, więc w czym problem? Dla mnie zaciąg jest cenny, szybko robi się we władyce, nie blokuje prowianciarni i nie zeżera cennych zasobów. Kosztuje tylko trochę cierpliwości.

  8. #48
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Mam pytanie - czy komus sie te przedmioty kolekcjonerskie pojawili na jakies zadrzewionej malej wysepce ?
    Budowac nic na nich nie mozna - ale moze bywaja tam te obiekty?
    Czy warto ich tam szukac czy nie?

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Osobiście jeszcze mi się nie zdarzyło, abym miał na tych małych wysepkach. Chyba nie pojawiają się na nich.

  10. #50
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Mi też się na nich jeszcze nie pojawiły.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

Zamknięty wątek
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.