Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Wątek: Te cholerne POKEMONY

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Te cholerne POKEMONY

    Fajnie nas BB przytuliło do mapy, ale ludzie bez przesady. Czy ktoś myślał tworząc te kolekcjonerskie rzeczy ?

    1. Gdzie obrót mapy się pytam ? Z tyłu monitora patrzę ale też nic nie widzę.
    2. Losowość losowością, ale niech się wszystkie na raz meldują Pokemony na mapie a nie wyskakują co jakiś czas że trzeba czesać sektor po 10 razy.

    4h szukałem ostatniego POKEMONA i weź go znajdź jak on się ustawił na moim "Ursynowie" rozcapił te swoje łapska w wąskiej osiedlowej uliczce między 10cio piętrowcami i weź go szukaj. Albo przestawiaj moroczne bo może gdzieś za nią się schował. Paranoja...

    Znalazłem go uff koniec spokój idziemy w przygodę, wracam i znów się świeci : znajdź 12 POKEMONÓW no to ile razy dziennie to będzie wyskakiwać ??? 5ciu od reki wyłapałem a reszta pewnie ponownie za jakiś czas się pojawi a 12ty jak zwykle się przytuli gdzieś w terenie.

    Jedyna metoda to :

    1. Wykarczować wszystkie drzewa na mapie
    2. Zburzyć wszystkie budynki najlepiej z władyką bo za nią też może stać jeden taki mały przykurcz


    Olewam te robotę tylko dajcie możliwość skasowania tego zadania !!!!!

  2. #2
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    like.

    Bez obracania mapy zapowiada sie niezła mordęga.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    kolejny niewypał od BB , myśleli,że będziemy budynki przestawiać czy usuwać? Idioci

    Sr.m na te kolekcje

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    ciesze sie, ze nie tylko ja mam podobne zdanie o tych przedmiotach

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    No Czas- Czas i jeszcze więcej czasu jak ktoś myśli z BB to radzę rozwiązać to w taki sposób by było to tylko na przygodach tam syfu niema to się i znajdzie w czasie czekania aż wielmożny gienek zaatakuje albo przejdzie można sobie szukać a mapy nasz zostawcie w spokoju bo zacznie to być o tyle irytujące że w sumie nikt nie będzie tego szukał .
    Ja proponuje rozważyć to ponieważ ci co nie mają na budynki miejsca na mapie to ja im zdrowia i szczęścia życzę w szukaniu . Tak jak kolega napisał zburzyć wykarczować .
    I kto wpadł na pomysł ich wielkości LUPĘ potrzeba by to znaleźć a i korzyści za wielkich z niszczenia wzroku nie widzę .
    normalnie tragedia Suwakiem w koszarach się niech zajmą

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bo to jest dla dzieci a nie dla normalnych graczy :P taki dzieciak sobie postawi na wyspie 20 budynkow nasadzi kwiatkow i innych badziewi i sie cieszy :P a potem poklika na stracha na wroble czy ziolka i po zabawie. Potem czas na spanko i na tym sie konczy jego przygoda a tak jak wiekszosc graczy ma zawalona wyspe budynkami ze juz miejsca nie ma potem wyskakuje takie cos w jakims szarym kącie i wez szukaj pol dnia az znajdziesz



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Takimi zadaniami to tylko zniechęcają do gry. Sam się zastanawiam czy dotrwam do 50 lvl , raczej szanse marne przy takich zadaniach.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Ej no bez spiny.. Słuchajcie... Dali baśniowe przygody wysokolvlowcom to teraz dali coś dla niskich leveli głownie... Nikt Wam nie każe tego zbierać

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo fajna nowość dajaca dostep do dodatkowych buffow.

    Dla zdenerwowanych:
    Jesli nie masz cierpliwosci - nie korzystaj proste.
    Graj jak dotychczas nie przeczesujac wyspy.
    Zadanie wiszace w ksiedze olej.
    Proste? Proste...

    Dla chcacych troszeczke, przy minimum nakladow czasowych:
    Przegladnij wyspe raz, znajdz te najbardziej widoczne.
    Nie szukaj reszty.
    Za 8 godzin znowu mozesz znalezc te najbardziej widoczne.
    Zaangazowanie czasowe 5 minut, np. w oczekiwaniu na dojscie gienkow do przygody.
    w ten sposob znajdziesz 60-80% przedmiotow.
    Jesli chcesz reszte kolekcji kup na handlu za inne towary.

    Dla nienarzekajacych na nowosci:
    Nie produkujesz drewna lub nie jest Ci niezbednie konieczne, postaw na dzien lub dwa kilku drwali iglastych i lisciastych - oczyszcza wyspe i zrobia ja bardziej przejrzysta podczas szukania kolekcji.
    Mozliwosc produkcji fajnych buffow (np. odpowiednik Nadgodzin szkoleniowych dostepnych normalnie za klejnoty lub ostatnio na handlu za cene ok 2000 monet.)
    Zastosowanie dla przygod zalegajacych w gwiezdzie: odpal Dzieci czy Zakazane eksperymenty, znajdz kociolek, anuluj przygode, przynajmniej cos z niej uzyskasz .
    Pozdro

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nareszcie przydały się zalegające przygody

Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.