Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Wątek: Zadania kolekcjonerskie

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm a kiedy będzie pikaczu wybieram cię?


    Ogólnie, złap je wszystkie - jeśli poprawią interfejs tego by to bylo logicznie zrobione to ok, ale nie tak jak jest teraz, wycinki drzew, przestawianie budynkow - paranoja. Zgadzam sie

    Co do wnoszenia cos w gre buf x3 na koszary - kto robi przygody ten sie cieszy

    Co do wywalania z księgi, mogli po prostu kolo popa dać ilość przedmiotów kolekcjonerskich ktore znajduja sie na wyspie i nikomu by nie przeszkadzalo - a to tylko umiejscowanie!

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Opcja kasowania zadań powinna być bo zwiększa funkcjonalność gry, ale sam pomysł z kolekcjami nie jest zły niektóry może się spodobać takie dodatkowe urozmaicenie.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Czarci Gaj
    ...a może odkrywca mógłby szukać tych przedmiotów? Wynik szukania z dokładnościa do strefy.

  4. #24
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    co nie zmienia faktu, ze chcialbym miec mozliwosc skasowania go (podobnie jak innych zadan glownych, ktorych nigdy nie zamierzam zrobic)
    Taaa juz to widzę jak jakis nowy gracz kasuje zadanie główne i amen nie przeskoczy na kolejny lvl


    A ta informacja o ilości jest dobrym pomysłem, każdy wie ile ma znaleźć, a jak ktos ma problem ze znalezieniem to NIECH DA SOBIE SPOKÓJ, jak nie znajdzie kilku to świat sie nie zawali.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 27.09.2013 o 08:04

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    A tak wogóle znalazłem fajny sposób na wyszukanie prawie wszystkich przedmiotów, bierzemy z gwiazdy jakikolwiek mały przedmiot (np. skrzynie, wózek, itp.) i szukamy tam gdzie nie mamy możliwości postawienia go odrazu widać miejsca przedmiotów kolekcjonerskich...

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Taaa juz to widzę jak jakis nowy gracz kasuje zadanie główne i amen nie przeskoczy na kolejny lvl


    A ta informacja o ilości jest dobrym pomysłem, każdy wie ile ma znaleźć, a jak ktos ma problem ze znalezieniem to NIECH DA SOBIE SPOKÓJ, jak nie znajdzie kilku to świat sie nie zawali.
    pomysl o tym w ten sposob - jest opcja skasowania danego zadania, BB dostaje wiec informacje zwrotna, ze (przykladowo) 70% graczy olalo ich super-hiper-extra pomysl... byc moze wtedy ktos z tworcow zlapie sie za glowe i krzyknie na glos - o k... motyla noga, nasz pomysl okazal sie kompletnym niewypalem

  7. #27
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    Pomijajac juz fakt czy zadania kolekcjonerskie wnosza cos do gry czy nie - jedni beda uwazac, ze tak, inni - tak jak ja - ze nie, dziwi mnie brak mozliwosci skasowania ich z ksiegi zadan. Jesli nie mam ochoty szukac strachow/kociolkow czy klikac w kazda "podejrzana" kepke trawy czy aby przypadkiem nie jest ziolami to powinienem miec mozliwosc skasowania tego badziewia w mysl zasady - nie robie, nie pojawiaja sie.

    Bzdurne zadania dzienne da sie skasowac, mysle ze rowniez w przypadku tego typu "udogodnien" gracz powinien miec mozliwosc wyboru. Kto chce niech robi, kto nie chce niech nie robi. Swoja droga wiekszosc premii, ktore mozna sobie wyprodukowac, potwierdzily teorie gloszona przez niektorych graczy, ze tworcy nie maja bladego pojecia o produkcie, ktory nam serwuja.
    Wybacz ale nie rozumiem Twojego biadolenia. Przeszkadza Tobie lista zadań w Księdze? Siedzisz z nosem w Księdze Zadań godzinami??? Wybacz ale nie rozumiem. Przecież tam spędzasz pewnie 15 sekund dziennie i to tylko na tym aby zobaczyć, potwierdzić, przekazać surowce z zadań dla gildii. Zadania główne chciałbyś usuwać? Po co? Potem będziesz marudził że niechcący usunąłeś zadanie/a i nie dostałeś czegoś. W miarę jak będziesz się piął do 50 poziomu zadania zaczną znikać. Poza tym jak piszesz, nie chcesz, nie rób. Nikt ci nie nakazuje odnajdywać strachów na wróble, kwiatków czy innego badziewia.
    Fakt, same przedmioty kolekcjonerskie i pozyskane za nie premie może i nie wnoszą zbyt wiele do gry ale zawsze jest to jakieś urozmaicenie. Faktem jest także, iż ich rozmieszczanie na wyspie powinno być usprawnione, może tak aby nie pojawiały się na zabudowanych przestrzeniach. Ja sam znalazłem 10 z 14 pierdółek i nie będę wytrzeszczał "gałów" by znaleźć nstp 4. Znajdę to znajdę, nie to nie. Dla mnie świat się przez to nie zawali. Widać narzekasz tylko dla samego narzekania. Bo tak trzeba. Jak chcesz już krytykować grę to rób to tam gdzie ta krytyka jest potrzebna a nie robisz z igły widły.

    Cytat Zamieszczone przez FourFingersWoo Zobacz posta
    ...a może odkrywca mógłby szukać tych przedmiotów? Wynik szukania z dokładnościa do strefy.
    Bardzo fajny pomysł ale chyba raczej nie przejdzie.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 27.09.2013 o 12:18

  8. #28
    los_artisto
    Cytat Zamieszczone przez thomaxos Zobacz posta
    pierdu,pierdu a mnie się podoba, przynajmniej wymusza trochę ruchu [szkoda że tylko wirtualnie], siedzieć i pierdzić każdy potrafi... fajna opcja gry....
    www.żalmiciebie.pl Jak chcę zażywać ruchu, to idę pobiegać. Zanim coś napiszesz trzy razy zastanów się.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podczas przygód wielkanocnych ludzie narzekali, że szukanie jajek jest banalnie proste. Teraz zrobili troszkę trudniej - nie gadajcie, że przestawianie budynków naprawdę wchodzi w grę.. przecież wystarczy przejechać myszką po całej mapie - i dalej narzekają, że za trudno.. Chwilowo sam mam wrażenie, że to bezcelowe (szukanie tych przedmiotów - 200 zboża to jakaś kpina) lecz na pewno jest to tylko jakiś wstęp do innych opcji, które mają dopiero zamiar wprowadzić. Co do samego kasowania - przecież można zostawić zadanie w księdze.. niczego nie blokuje bo jest oddzielnie traktowane niż dzienne czy inne.. Z jednym się zgodzę. Zamiast wprowadzać coraz to nowe i bardziej urozmaicone opcje mogliby się skupić na tych już zrobionych a błędnych/mniej fajnych.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam

    To jakiś żart ? już 2 dni szukam po mpapie czegoś czego nie ma.
    Jak całkowicie usunąc konto w tym serwisie ? Mam już dość. To kolejny raz jak mnie coś omija.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.