Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Kolekcje - przeszukiwanie wyspy

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Jeśli coś zmieniać, to tylko dodać listę tego co jest do znalezienia
    Z tym się akurat nie zgodzę, bo by znikł element niespodzianki - to tak jakby przy odpalaniu przygody pokazało się co będzie w dropie. A tak to możemy sobie mieć nadzieję, że nie znaleźliśmy jeszcze dyni/wózka/czajnika, a nie stracha na wróble.

  2. #32
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Z tym się akurat nie zgodzę, bo by znikł element niespodzianki - to tak jakby przy odpalaniu przygody pokazało się co będzie w dropie. A tak to możemy sobie mieć nadzieję, że nie znaleźliśmy jeszcze dyni/wózka/czajnika, a nie stracha na wróble.
    W sumie racja
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Już nie pamiętam kiedy całość zebrałem.
    Ja nie pamiętam, kiedy całości 3x na dobe nie zebrałem, ziół u mnie już ponad 1k zalega
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #33
    Początkujący Osadnik Awatar SmakoszDMK
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Istnieje program podmieniający cache obrazka z kolekcji który jest wyświetlany jako czerwony kwadrat, dużo osób z tego korzysta wiec to już żaden problem
    Ostatnio edytowane przez SmakoszDMK ; 21.10.2013 o 09:01

  4. #34
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    SmakoszDMK, zabawy z takimi programami są bardzo niebezpieczne i mogą doprowadzić do utraty całego konta (nie tylko w wyniku blokady). Nierzadko pod pliki ".exe" są podpinane np. keyloggery lub/i trojany.

    No i oczywiście wypada wspomnieć o tym, że zabawy w modyfikowanie interfejsu gry są zabronione.

  5. #35
    Początkujący Osadnik Awatar SmakoszDMK
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    SmakoszDMK, zabawy z takimi programami są bardzo niebezpieczne i mogą doprowadzić do utraty całego konta (nie tylko w wyniku blokady). Nierzadko pod pliki ".exe" są podpinane np. keyloggery lub/i trojany.

    No i oczywiście wypada wspomnieć o tym, że zabawy w modyfikowanie interfejsu gry są zabronione.
    Wiem o tym i dlatego nie korzystam z tych dobrodziejstw, jak ktoś ma łeb na karku to sam wykmini co i jak

    po za tym z tego co słyszałem to nie ingeruje w grę wiec...

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    SmakoszDMK, zabawy z takimi programami są bardzo niebezpieczne i mogą doprowadzić do utraty całego konta (nie tylko w wyniku blokady). Nierzadko pod pliki ".exe" są podpinane np. keyloggery lub/i trojany.

    No i oczywiście wypada wspomnieć o tym, że zabawy w modyfikowanie interfejsu gry są zabronione.
    Jako informatyk potwierdzam że takie modyfikacje czesto rozwalaja system, ten niewinny programik moze wykrasc wszystkie hasla poprzez ciasteczka. Program nie ingeruje w gre a jedynie z poziomu przegladarka GUI wyswietla zamiast obrazkow kwadracik ale moze rowniez na innych stronach wyswietlac blednie.
    Ostatnio edytowane przez jaco_j ; 01.11.2013 o 20:47

  7. #37
    Lipek
    @jaco_j
    Ale czy (dobry) antywirus nie wyłapie takiego programu jako niebezpieczny? Pytam jako laik...

  8. #38
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    @jaco_j
    Ale czy (dobry) antywirus nie wyłapie takiego programu jako niebezpieczny? Pytam jako laik...
    Moze ale nie musi. Takie programy jak się uruchamia on wymaga wyłączenia programu antywirusowego lub do dodania go do wyjątków. Ponieważ zawiera w pliku skrypt jak wirus albo podobne.
    Ps. Kiedyś miałem pdf-y jak pisać wirusy i program antywirusowy zawsze mi szalał gdyż widział wirusa gdzie go nie było. Najlepszym programem antywirusowym jest .... użytkownik

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    A mnie ostatnio zioła wyrosły na władce

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.