Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Kolekcje - przeszukiwanie wyspy

  1. #11
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja do szukania tych przedmiotów podchodzę tak jak i do ostatnich eventów -niewypałów .Po prostu je olewam.
    Znajdując coraz mniej czasu na codziennie granie ,nie mam ochoty go marnować na bezsensowne szukania igiełki w stogu siana.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    No chyba że ten cały stuff respawnuje się dopiero po zebraniu kompletu, to wtedy cóż, nos w ekran i nie ma zmiłuj.
    Nie. Rano dostałem zadanie żeby wszystko znaleźć, doszedłem do ok 8/12 a teraz po zalogowaniu dostałem nowe - 0/9

    Tak przy okazji kociołków:


  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja w dzieciach sawanny znalazłem 6 kociołków

  4. #14
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    nu tez jeden zostal i nawet w gildii place monetami ludzia za znalezienie :/

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba jedna z tym szukaniem to "lekko" nie trafiony pomysł a na pewno NIE dopracowany a to dlatego że moim zdaniem te przedmioty są zbyt mało widoczne przede wszystkim na wyspie gdzie wiadomo jest całe mnóstwo innych budynków i po krótkim czasie zaczynają bolec oczy od wpatrywania się w monitor i przestaje to być zabawne a na przygodach nie wiadomo czego szukać i w jakich ilościach :/
    jeśli pewne rzeczy zostaną poprawione i dopracowane troszkę to może to być całkiem fajne ale na obecną chwilę jest kilka rzeczy do życzenia.....gra to ma być przyjemność i rozrywka a nie jakieś uprzykrzanie życia

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tych przedmiotów, które mamy odnajdywać można spreparować zupełnie przyzwoite buffy (szczególnie dwa ostanie). Biorąc pod uwagę, że właściwie nic nas nie kosztują, trudno się spodziewać, żeby BB podało nam wszystko na talerzu. Jeśli ktoś uważa, że Dzieci Sawanny są nieopłacalne, to ich nie robi. Jeśli kogoś bolą oczy od szukania przedmiotów po mapie, to ich nie szuka. Tak to widzę. Poza tym te przedmioty pojawiają się co najmniej dwa razy dziennie i codziennie, więc naprawdę da się przy minimalnym wysiłku (a czasem zupełnie przypadkowo) zebrać całkiem pokaźną kolekcję w krótkim czasie.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Z tych przedmiotów, które mamy odnajdywać można spreparować zupełnie przyzwoite buffy (szczególnie dwa ostanie). Biorąc pod uwagę, że właściwie nic nas nie kosztują, trudno się spodziewać, żeby BB podało nam wszystko na talerzu. Jeśli ktoś uważa, że Dzieci Sawanny są nieopłacalne, to ich nie robi. Jeśli kogoś bolą oczy od szukania przedmiotów po mapie, to ich nie szuka. Tak to widzę. Poza tym te przedmioty pojawiają się co najmniej dwa razy dziennie i codziennie, więc naprawdę da się przy minimalnym wysiłku (a czasem zupełnie przypadkowo) zebrać całkiem pokaźną kolekcję w krótkim czasie.
    Ciiiiicho.... Mamy teraz taką tendencję , że każdy chce wszystko od razu, bez żadnego wkładu. Niby większość gra dla zabawy, a popatrz na forum. Czego by nie wprowadzili to płacz i lament To nieopłacalne, tam zdobędę więcej, nie mam miejsca na wyspie, to za małe, tam za dużo czasu.... grajcie tak dalej "dla zabawy"

  8. #18
    Osadnik Awatar Miesiączka
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    Rozpocząłem Wyspę Piratów i nie ma żadnych przedmiotów, czy na każdej przygodzie powinny być przedmioty? czy tylko w wybranych?

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Jak nie masz zadania aby zebrac przedmioty na mapie przygody to nie ma.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.