Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zadanie - Fragmenty mapy jako waluta

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Strider81
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zadanie - Fragmenty mapy jako waluta



    Temat był już wałkowany wcześniej w kwestii odpowiedzi, co to za zadanie...
    Mnie jednak nasunęło się inne pytanie: dlaczego do tej pory nikt, nic z tym nie zrobił. Przecież to zadanie kupy się nie trzyma biorąc pod uwagę dużą stratę inwestującego fragmenty w zakup. Dodatkowo dla tych co raczej zadanie pomijają (bo mają zdrowy rozsądek), jest "zadaniem śmieciem" na i tak czasami obszernej liście.

  2. #2
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest przecież zadanie poboczne, które można skasować bez żadnych strat.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie pierwsze takie zadanie i nie ostatnie. Jest takich zadań parę. Dobry przykład na to, że jeżeli chodzi o zadania, jakiejkolwiek maści, nie wiedzą często jak je ugryźć. Potrafią zrobić zadanie o "małej wadze" z małą, niewielką nagrodą. Jeżeli jednak trzeba dać "coś lepszego " w nagrodę, chowają głowę w beton. A że tak nie można to pojawiają się takie "kwiatki". Logika nakazywałaby w tym zadaniu dać tyle map ile potrzeba na kupienie przygód + 100, 200 dodatkowych.
    Cóż w mojej opinii, nie robią tego, bo kuleje ekonomia gry. Zakładając, że na to zadanie potrzebujemy 1000 fragmentów. Jeżeli uda nam się zrobić będziemy mieć w moim scenariuszu 1200 mapek nagrody. Za to można już kupić 4 x Atak z zaskoczenia. Co daje prawie 100k expa. I tutaj pojawia się moje podejrzenie, że dla nich jest to za dużo profitów, bez zbędnego utrudnienia z ich strony. Bo trzeba zaangażować jedynie swoje surowce.
    Oczywiście to tylko moje gdybanie. I nie jest to zwykłe narzekanie. Po prostu niektóre ich pomysły są absurdalne.
    Cóż plus taki, że nie ma przymusu ich robienia. Jeżeli anulujemy je, nic nie tracimy.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Strider81
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie, tak przyzwyczaiłem się do tego, że zadania są do zrealizowania iż zapomniałem o możliwości usunięcia zadania pobocznego.
    Nie zmienia to jednak faktu, że jak to napisał Kris to zadanie to typowy absurd.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeciez jak kupisz przygodę to ją masz a dodatkowo masz mapy z nagrody. W czym problem, masz przygodę za którą zapłaciłeś. Jak jej nie potrzebujesz bo nie robisz to sprzedaj, a mapki ci zostaną w nagrodę. No może nie wyjdziesz na zero, ale ...

  6. #6
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    To zadanie się kasuje, gdyż każdą przygodę musisz kupić za mapy u kupca. A myślę, że kupując chociaż Zakazane Eksperymenty za 300map + całą resztę, wniosek nasuwa się sam, bo w nagrodę dostaniesz 100map.
    Kasowas kasować!

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A może to po prostu celowo wymyślone zadanie podpucha? Taka pułapka dla kogoś, kto sobie nie policzy szybciutko do tysiąca :>

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Strider81
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez igel_5 Zobacz posta
    A może to po prostu celowo wymyślone zadanie podpucha? Taka pułapka dla kogoś, kto sobie nie policzy szybciutko do tysiąca :>
    Jak widać po niektórych wypowiedziach, tacy też się znajdują, więc wszystko możliwe

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.