Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 139

Wątek: Zbiór poradników - Major 270 od 48 lvl

  1. #91
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    johnyw poradniki do Bohaterskiego i Sprytnego uzupełnione o opcje bez bloków.
    Seth11 wedle życzenia dodane.

    Poradniki będą teraz wyglądać tak jak te do bohaterskiego, sprytnego i czaszki. Czyli alternatywne wersje, możliwość sprawdzenia składu w symulatorze, dodana wartość dropa, opłacalność przygody (według cennika z pierwszego postu, nie liczę ostatniego slota bo ciężko wycenić punkty doświadczenia)

    Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi to piszcie.
    Ostatnio edytowane przez Vuirulent ; 16.11.2013 o 23:49

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam uwagę więc piszę
    Tzw. 'opłacalność przygody' - nie widzę większego sensu... Jak to można policzyć? Powiedzmy,że da się ustalić w sposób w miarę uśredniony wartości rynkowe towarów (broń, napitek, przygody) to jednak są one różne (i to niebagatelnie) dla różnych serwerów. Jak wycenić stracone jednostki skoro nie da się rzeczowo przedstawić wartości jednego rekruta czy łucznika? Ich 'wartość' w symulatorze zmieniała się w ciągu roku już co najmniej czterokrotnie. Co więcej - zmieniał się stosunek wartości poszczególnych jednostek względem siebie. Podobnie trudna wydaje mi się wycena dropa(dropu)...hmm... łupu ogólnie pisząc
    Nigdy nie interesowały mnie różnice rynkowe pomiędzy poszczególnymi serwerami - każdy ma swój ogródek i tam się odnajduje - ale z czystej ciekawości sprawdź ile kosztuje np. 1k łuków na poszczególnych a zrozumiesz, że 'opłacalność' jest strasznie ciężka do określenia.

  3. #93
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Opłacalność jest liczona dla cen które są w cenniku który znajduje się w pierwszym poście, wiem że te ceny są strasznie ruchome, robię to tylko i wyłącznie z czystej ciekawości dla siebie (być może kogoś to zainteresuje i przeklepie sobie w łatwy sposób aktualne ceny z własnego serwera)

  4. #94
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Dodane poradniki do przygód dostępnych podczas eventu Bożonarodzeniowego 2013 zostały opracowane na serwerze testowym, jak tylko event zostanie wgrany na nasze serwery postaram się zweryfikować czy są one aktualne także dla naszych serwerów, jednakże może to chwilę potrwać, także proszę o cierpliwość.

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Przygoda Uratuje wieczerze wigilijna widzę jest inna całkiem niż na testowym
    Ostatnio edytowane przez vidmax2012 ; 05.12.2013 o 18:10

  6. #96
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszystkie zdjęcia się nie wczytują, jakiś błąd się pojawił. już staram się to poprawić.


    EDIT:

    Niestety zablokowano mi serwer z obrazkami
    Ściągnęliście 200 GB danych w 24 godziny w samych obrazkach do poradników, więc widzę że moja praca nie idzie na marne za co ślicznie wam dziękuje.
    Nie spodziewałem się aż takiego ruchu, już szukam lepszego serwera pod te obrazki.


    Rozwiązanie tymczasowe to pobranie obrazków sobie na dysk z chomika lub z rapidshare
    Ostatnio edytowane przez Vuirulent ; 06.12.2013 o 10:37

  7. #97
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Mała prośba do wszystkich co chce im się przetestować nowy poradnik.
    Zrobiłem poradnik do dzieci sawanny jest on tutaj

    Jak ktoś zrobi tym poradnikiem przygodę to proszę o info czy wszystko wyszło jak należy i czy jest zrozumiałe. Sam robiłem dzieci 5 razy w ten sposób i nie było żadnej wtopy jednak puszczanie 6 czy 7 generałów na raz nie należy do łatwych dlatego prośba a by ktoś inny to przetestował czy poradnik jest ok.

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Super poradniki

  9. #99
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    poradnik wogole nie czytelny
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  10. #100
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Twój poradnik do "Kolejne zakazane eksperymenty" ma błąd w G5, coś nie tak jest z blokami. Majora przechwytuje obóz obok przez co blok nie wychodzi :/ Nie tylko mnie nie wyszedł, ale moim kolegom z gildii także więc nie jest to odosobniony przypadek.

Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.