Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 139

Wątek: Zbiór poradników - Major 270 od 48 lvl

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez vego1991 Zobacz posta
    Twój poradnik do "Kolejne zakazane eksperymenty" ma błąd w G5, coś nie tak jest z blokami. Majora przechwytuje obóz obok przez co blok nie wychodzi :/ Nie tylko mnie nie wyszedł, ale moim kolegom z gildii także więc nie jest to odosobniony przypadek.
    Robiłem już ze 20 razy tym poradnikiem i nigdy nie miałem problemów z żadnym blokiem musisz coś źle ustawiać, a przecież przed puszczeniem ataku można zobaczyć czy nie zahacza gdzieś o jakiś obóz

  2. #102
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez vego1991 Zobacz posta
    Twój poradnik do "Kolejne zakazane eksperymenty" ma błąd w G5, coś nie tak jest z blokami. Majora przechwytuje obóz obok przez co blok nie wychodzi :/ Nie tylko mnie nie wyszedł, ale moim kolegom z gildii także więc nie jest to odosobniony przypadek.
    Nie ma błędu tylko trzeba poczekać z wysłaniem kolejnych generałów jak jest w opisie pod obrazkiem.

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    to niezla gildia jak nikt czytac ze zrozumieniem nie umie)

  4. #104
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gratuluję doskonalego poradnika. Robiłam przygodę już kilkakrotnie i wszystkie ustawienia/składy działają bez zarzutu.

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez johnyw Zobacz posta
    Nie ma błędu tylko trzeba poczekać z wysłaniem kolejnych generałów jak jest w opisie pod obrazkiem.
    wysłałem zgodnie z opisem, składy i położenie obozów sprawdzam zwykle po 2x żeby nie mieć wtopy więc to nie o to chodzi

  6. #106
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez vego1991 Zobacz posta
    wysłałem zgodnie z opisem, składy i położenie obozów sprawdzam zwykle po 2x żeby nie mieć wtopy więc to nie o to chodzi
    Mylisz się, w poradniku pisze:

    Z garnizonu F puszczamy Zwykłego Generała na obóz F, gdy wejdzie on do obozu F z garnizonu G puszczamy Zwykłego Generała na obóz G, a następnie z garnizonu 6 puszczamy Majora na przywódce 6.
    I najważniejsza rzecz: gdy wejdzie on do obozu F z garnizonu G puszczamy Zwykłego Generała na obóz G i wszystko pięknie wchodzi.
    Radzę wysyłać kolejnych generałów po bębnach, ponieważ te bloki mają spore zapasy w kolejnych zakazanych chyba, że pisze inaczej.

    Bardzo dobry poradnik wszystko pięknie wchodzi.

  7. #107
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    witam-małe sprostowanie do przygody "Uratuj wieczerzę wigilijną" 2013 -nie wiem czy ktoś to robił ale u mnie ostatni obóz to skład taki jest:60 Nomada,60 Włócznik konny,1 Croaker(Zrzęda)
    moja propozycja wojsk-55R,1EŻ,195Pu -straty 44R-55R
    może już ktoś poruszał ten temat-jak tak to sorki a jak nie to można by zrobić korektę.
    pozdro


    korekta:symulator pokazuje straty tylko w Rekach a mimo to puszki mi padły-5szt nie wiem dlaczego,jak ktoś ma wyjaśnienie dlaczego tak to niech pisze.
    Ostatnio edytowane przez sivy-devil ; 30.12.2013 o 19:23 Powód: korekta
    Nigdy nie mów nigdy

  8. #108
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proponuję kilka poprawek w składach do Kolejne Zakazane Eksperymenty, które wyeliminują przypadkową utratę E, K, P.

    G1
    A bez bloku
    B bez bloku
    1

    G2
    2

    G3
    3
    4

    G4
    E bez bloku
    5

    G6
    7

    G7
    H bez bloku
    8

    G8
    9

    G9
    I bez Ż
    I bez bloku
    J bez bloku

    Poza tym nic dodać nic ująć, świetny poradnik

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    W kolejnych zakazanych rzeczywiście w G1 można stracić 1 elitarnego i 1 puszkarza więc jakbyś mógł poprawić ten atak byłbym wdzięczny.

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Vuirulent w g4 przy bloku 1r , 250 łu jest problem ,sciaga 250 łu do blokowanego obozu za krotko bija chodzi o 2 sek ok .

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.