Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 104

Wątek: Ważna informacja: Klejnoty dla znajomych, Konto Premium, Tajemnicze pudełka...

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ważna informacja: Klejnoty dla znajomych, Konto Premium, Tajemnicze pudełka...

    O ile usunięcie pudełek i możliwości wysłania klejów w prezencie to "mądre" posunięcia (przynajmniej jakoś uzasadnione) o tyle zablokowanie możliwości handlowania kontami premium to czyste żerowanie na kasie graczy.

    Decyzja ta została podjęta na podstawie pewnych ograniczeń technicznych.
    Napisali by wprost, "kupuj premium za nasze klejnoty albo wcale".


    W ten sposób nie zwalczą plagi multikont.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja wiem czy żerowanie ? I co tu maja wspólnego z tematem multikonta ? To zwyczajnie strzał w stope ze strony BB. Wielu graczy kupowało Premium od tych co wydają realne złotówki - teraz nie kupią, więc tak na prawdę obrót Premium najbardziej spadnie dla BB, więc stracą na takim posunięciu.


  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Posunięcie kompletnie bez sensu ze strony marketingowej. Ja na pewno nie wydam realnej kasy na premium - za to na pewno kupiłbym na handlu w grze za surowce - ktoś i tak musiałby wydać na to kasę - tak stracą... dziwne i głupie... Przekręty i nadużycia zawsze będą w końcu to POLSKA!!!

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dali posmakować premium, które można było w łatwy sposób zdobyć to teraz aby je mieć musisz wydać klejnociki, niezły zabieg marketingowy.

    A tak swoją drogą ciekawe czy premium zniknie tylko z Kantoru czy także opcja wysłania premium jako prezentu znajomemu tez zablokują.

  5. #5
    Fachura
    stawiam ze zablokuja calosc. A swoja droga powinni usunac przygody na wiecej niz 1 gracza bo tez duzo ludzie oszukuja na tym

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i już weto/spamowanie supportu idzie przez gierkę

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wątpię aby to coś dało, będą każdemu wklejać identyczną regułkę, jedynie ci którzy będą pisać z realnym problemem będą musieli dłużej czekać na pomoc

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia

    odnośnie kont premium i ununiecia ich sprzedaży

    ja nie wiem czy reszta podobnie do tego pojedzie ale według mojego odczucia mogliście sobie tego nie wprowadzać , jak po kilku tygodniach robicie co chcecie , gorszej żenady nigdy nie widziałem i mam nadziej że reszta podpisze się pod tym , kasę wiecie jak ciągnąć a robić nie ma komu , a najlepiej trzeba było poinformować przed 1 w nocy tuż przed konserwą

  9. #9
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ta regułka to: w trosce o oszukanych i wynikające "problemy techniczne"? hehe

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale w czym problem?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.