Zamknięty wątek
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 104

Wątek: Ważna informacja: Klejnoty dla znajomych, Konto Premium, Tajemnicze pudełka...

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiana zasad dotycząca handlem premium i klejnotami . Protest !!!!

    Witam wszystkich graczy
    Rzadko się tutaj udzielam , mało się skarżę , przeszedłem tą grę prawie od początku , bylem w dwóch swietnych gildiach , rozstałem się z nimi bo nie pasowała mi ich opcja , teraz mam swoją , ale nie o to chodzi .
    JAK MOŻNA ZMIENIAC W TAK SZYBKIM TEMPIE ZASADY GRY ?????
    Ten handel klejnotami , kontami premium był czymś fantastycznym , wreszcie gracze grający za realna kase mogli to wymienić legalnie na np.monety
    WRESZCIE OSOBY MAŁOLETNIE PRZESTAŁY "STARYM" PO KRYJOMU WYSYŁAĆ SMS !!!!!
    Dla firmy był to bilans chyba raczej dodatni , bo ktoś te konta premium i klejnoty kupował za realną gotówkę , ja tego nie rozumiem , a mam swoje lata , THE SETTLERS TO DLA MNIE KULTOWA GRA , ALE TUTAJ W TEJ WERSJI SIĘ JA PIE.... NA POTĘGĘ .
    JESTEM BARDZO OBURZONY TAKĄ TAKTYKĄ WŁAŚCICIELI TEJŻE HISTORYCZNEJ MARKI JAKĄ JEST THE SETTLERS

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    134
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dużą rolę przy handlu klejnotami odegrały tutaj osoby ze sporą ilością kopalń klejnotów
    Przed premium było tak, że osoby 1,2,3,4.. kupowały klejnoty za złotówki. Teraz jak wszedł obrót klejnotami to doszło do sytuacji gdzie osoba 1 kupuje klejnoty za złotówki, a osoby a,b,c,d.. płaciły jej za nie monetami. W efekcie doszło do tego, że osoba sprzedająca za monety zrozumiała, że straciła sporą ilość PLNów w zamian otrzymując kilkadziesiąt tysięcy monet, które bezmyślnie wydała i drugi raz klejnotów nie kupi. Na rynku popyt został w większej części zaspokojony a przychód BB był w tej sytuacji znikomy. Teraz liczą na to, że osoby a,b,c,d.. zdecydują się co jakiś czas na zakup mniejszej ilości klejnotów ze sklepiku.
    Sprawdzą sobie jak wypadł ostatni kwartał roku i jeśli okaże się, że osoby a,b,c,d.. są niechętne do wydawania PLNów to po tych 3 miesiącach otrzymamy nowinę:
    "Drodzy gracze, uporaliśmy się z ograniczeniami technicznymi i tak wyczekiwane przez Was konta Premium oraz Klejnoty dla Znajomych powrócą w raz z kolejną konserwacją."
    Wszyscy oczywiście szczęki na podłodze i ogólna radość..

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież tutaj jest to wyraźnie opisane dlaczego http://forum.thesettlersonline.pl/threads/32507

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie rozumiem jednego. Jeśli tak bardzo chcą zabezpieczyć innych graczy przed kantami to dlaczego nie wprowadzą normalnej opcji handlu "premium" na wadze?. Jak zwykle jest gdzieś "drugie dno". Myślę, że chodzi bardziej o konta z kopalniami klejnotów bo na tygodniowym dodatku za logowanie to nie poszaleje się. BB pewnie zauważyło konta są kupowane ale nie za gotówkę tylko za klejnoty zdobyte w grze.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    jemen2 Dobrze piszesz.
    Dlaczego takie zmiany są wprowadzane z dnia na dzień? Dlaczego nie zapyta się graczy o opinię na ten temat? Rozumiem, że jest sporo nadużyć w grze przez innych graczy, ale niejednokrotnie na forum proponowane były zmiany idące w kierunku rozwiązania tego problemu. Nikt z tym nic nie zrobił. Natomiast teraz? Konto premium jest usuwane z handlu z dnia na dzień. Co do klejnotów - okej, sam widziałem masę nieuczciwych graczy ale ludzie, można to załatwić w inny sposób.
    Coś mi się wydaje, że support nie radzi sobie ze skargami graczy i stąd te nagłe zmiany...

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    od nowej konserwy zakończy sie sprzedaż klejnotów i kont premium

  7. #17
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sevitor raczej dojdzie do tej drugiej sytuacji, bo ci ktorzy nie kupowali klejow za zł to ich nie beda kupowac dalej.
    a tak teraz mogli sobie za zdobyte surowce zakupic.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oszusci byli, sa i beda. czy to wyludzanie monet za looty, czy wysylanie sms'ow. na takich graczy sa inne mozliwosci, ale BB widzi to inaczej.

  9. #19
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez Sevitor Zobacz posta
    Na rynku popyt został w większej części zaspokojony a przychód BB był w tej sytuacji znikomy. Teraz liczą na to, że osoby a,b,c,d.. zdecydują się co jakiś czas na zakup mniejszej ilości klejnotów ze sklepiku.

    .

    Nie wiem jak zauwazyles ze popyt zostal zaspokojony. Ja tam widzialem ze klientow jest ciagle cala masa zarowno na konto premium jak i na paczki klajnotow. Wydaje mi sie jednak ze dzieki tym dwom dodatkom wzrosly dochody bb

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    BB sa boscy .... takie zmiany wprowadzac i informowac na 2wa dni przed , pozyczylem klejnoty od goscia i powiedzcie jak mam mu je oddac ????

    IDIOCI IDIOCI IDIOCI... inaczej tego sie nie da powiedziec

    pociac sie mozna


    i co moze jeszcze skasuja silosy mlyny etc ... wszystko niech skasuja bo na wszystkim mozna oszukiwac
    normalnie jestem zly i przepraszam bo sie unioslem

    nie zmienia to faktu ze BB_xaar powinien to przeczytac ... tak sie nie tobi , podobno to nie jest juz produkt Beta a zachowuja sie conajmniej niepowaznie
    pozdr
    Ostatnio edytowane przez okogi ; 24.09.2013 o 18:01

Zamknięty wątek
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.