Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Grafiki budynków ładują się w połowie?

  1. #1
    Osadnik Awatar Yuppies
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Grafiki budynków ładują się w połowie?

    Czy tylko ja mam część grafik budynków załadowanych w połowie ? sprawdzałem na 2 różnych komapch, na 2 różnych netach i kolega teraz wszedł i tez u mnie widzi polowy grafik xd

    O co kaman ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie tez to samo zaobserwowalem narazie na hutach miedzi

  3. #3
    Osadnik Awatar oskiolo
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od wczoraj tak mam.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A u mnie widac to tak:



  5. #5
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    wiele osób ta ma ;]

    Ciekawi mnie tylko czy poradzą sobie w event jak będzie masa ludzi grać. Skoro już są problemy i lagi na przygodach.
    ( ) ( ) 16.03.2012 START --> 28.03.2012-16.06.2012 Good Of Angels[Good] --> 16.06.2012-19.09.2012 LegionOfSettlersTeam[LOST] --> 20.09.2012-31.05.2013 KrwawaArmiaCiemności[KAC] --> 02.06.2013-forever? a be ce( . ) ( . )[TUT0R] ( ) ( )
    Zapraszam do zapoznania się z gildią.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie wszyscy tak mają, więc zamiast znowu narzekać na coś na co nie macie żadnego wpływu, może wpierw porównacie wersje flasha i przeglądarki.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    nie wszyscy tak mają, więc zamiast znowu narzekać na coś na co nie macie żadnego wpływu, może wpierw porównacie wersje flasha i przeglądarki.
    Flash - You have version 11,8,800,168 installed

    Przegladarka - Wersja 29.0.1547.76 m Google Chrome jest aktualny.


    Dodam ze problem mam w domu i w pracy wiec jak to wytlumaczyc ?? W dodatku mam to od wczoraj a nie od tygodnia jak akualizacje robilem.
    Ostatnio edytowane przez Achazu ; 24.09.2013 o 10:33

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    od wczoraj mam to samo na piecach miedzi. Jednocześnie nie można ich przenieść ani postawić nowych. Idho - jeżeli problem pojawia się nagle na tej samej wersji flasha oraz na różnych kompach i przeglądarka to co tu porównywać. Zgłaszamy błąd w grze, więc Twój post jest w tym momencie zupełnie bez sensu.

  9. #9
    Osadnik Awatar Yuppies
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Idho - tak jak napisalem 2 rozne kompy dodam oba zaktualizowane i wyczyszczone cache, rozne nety rozne przegladarki a piece miedzi widac w polowie

  10. #10
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Błąd jest po stronie BB. znajomi tez widza połowę piecy, pomimo ze u siebie mają całe.

    Proszę alarmować support.
    Pod awatarem są przyciski: "Pomoc" "Forum" jeśli ich nie ma kliknij przycisk z trybikiem. Wybierz "Pomoc" i wypełnij formularz.
    lub napisz mail na account.support@thesettlersonline.pl
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.