Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Problem z odpaleniem gry

  1. #11
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Proponuje wyczyścic hisotrię przeglądania, mi to zawsze pomaga

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    przeczyscilem kompa..nic nie daje nie potrafie sie dostaći na chrome i na mozilli
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar Ghost01
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam to samo, próbowałam na kilku przeglądarkach ..i nic

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie podobnie - ani różne przeglądarki, ani zmiana ip nie pomaga. Jak niebieski ekran, to niebieski ekran. Tylko czemu przywołuje pewne skojarzenia z systemami operacyjnymi? :P Próbuje się długo ładować, ale jeszcze ani razu się nie udało...

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Jeśli macie łącze ze zmiennym IP, zmieńcie IP.
    Ta, a masło jest maślane. Poza tym co ma piernik do wiatraka?

    Czyszczenie ciasteczek i historii nie pomaga a jak widać coraz więcej osób to zgłasza więc to nie jest sprawa po stronie graczy.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Blade ; 23.09.2013 o 18:58

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a support jak zwykle nie istnieje, totalna olewka graczy, najważniejsze to nachapac sie kasiory,bardzo nieładnie zachowanie

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też mam problem z logowanie już od ponad godziny nie mogę wejść z żadnej przeglądarki - historia jest zawsze czysta, ciasteczka zjedzone itd.,itp.
    Problem po stronie wydawcy gey ewidentny.
    Ostatnio też były problemy ale coś tam poprawili a teraz laskę kładą na graczy :-(

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar Maniek7412
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam podobny problem z tym ze roznica polega na tym ze na stronie startowej po wscisnieciu loguj i po wbiciu hasla wyskakuje znowu ta sama strona loguj a powinna graj.. i pokolejnym wpisaniu hasla to samo.. musze logować się przez włączenie "mój profil" wtedy jak wpisze haslo wyskakuje dopiero opcja graj..i wtedy już jest ok..

  9. #19
    gregorek_1
    Witam
    Loguje się do gry wszystko jest ok i jak wciskam gra to wyskakuje komunikat PROBLEM Z POŁĄCZENIEM i odsyła mnie na Forum.
    Czy coś jest nie tak z serwerem 1 że ma jakieś problemy z czytaniem gry?

  10. #20
    Początkujący Osadnik Awatar Zamiennik
    Dołączył
    23.09.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    ja zupełnie nie w temacie choc mulilo mi strasznie i musialem robic restart prawie przed kazdym ladowaniem itemkow z gwiazy do ratusza; ale ja nie o tym jak sie rejestrowalem mialem komun ikat zebym potwierdzil adres mejlowej poczty powiazanej z kontem-chce to zrobic niestety nie wiem gdzie i jak?? moze ktos odpowie uprzejmie bylbym wdzieczny; acha używam starego konta Ubisofta - rejestrowanego 1,5 roku temu i teraz tylko haslo wymienilem i gra śmiga ale jak nie potwierdze to mnie mogą zbanować?? i co wtedy??

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.