Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: settlers online BETA

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie będę już dyskutował w tym "problemie " , bo to bez sensu , szkoda czasu .

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Napisze może coś odnośnie tych lagów, niemożności zalogowania. Szczerze to ja miałem problem przed przedwczoraj (, jak wszyscy. Kiedyś miałem problem z długo idącymi generałami do przygody - potrafili wyparować na 2-3 godziny. Byli skaczący generałowie. Przez półtora roku miałem faktycznie może 5 razy problem z wejściem do gry i może również pięć weekendów i kilka pojedynczych dni, że cięło grę niemiłosiernie...Nigdy nie wyparowały mi surowce, nigdy nie wcięło mi wojska. Zawsze wracały surowce wystawione tuż przed konserwą na handel. W zasadzie nigdy nie miałem żadnych problemów z tą grą poza wymienionymi. Dlatego zastanawia mnie dlaczego niektórzy używają słowa "ciągle" do przesady? Czy rzeczywiście gra jest tak nieprzyjazna dla wszystkich, czy to ja mam niebywałe szczęście, czy może piszą tutaj głównie Ci co mają lipny komputer i kiepskiego dostawce internetu. Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności ale gra mi chodziła źle (powiedzmy) jedynie na kiepskim łączu albo na kiepskim komputerze. Ktoś ma jakieś pomysły? Bynajmniej nie napisałem tego by się kogoś czepiać czy wyśmiać czyjeś żale...

    Acha, niech nikt nie myśli przypadkiem, że sądzę, iż przypadki skaczących gienków, uszkodzonych obszarów serwera, znikających wojsk to kwestia kiepskiego łącza czy komputera...Tylko napisałem o tym zbiorczo bez rozróżniania...
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 21.09.2013 o 19:15

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może i niema napisu beta ale wciąż dużo pracy przed nimi
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.