Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Panegiryk*

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra

    Panegiryk*

    Kolezanki i koledzy,
    ze zdumieniem i wzburzeniem odbieram destrukcyjna dzialalnosc jednego z kolegow, ktory spamuje nam nasze piekne forum i twierdzi jakoby support tudziez team moderatorow nie pracowal wzorowo. Zbulwersowany tym faktem postanowilem wiec zalozyc ow temat, w ktorym chcialbym podziekowac moderatorom, a w szczegolnosci koledze Zakreconemu, za jego dzialania, ktore chronia nas - szarych uzytkownikow, przed takimi wlasnie niewlasciwymi postami.

    Wyrazam rowniez nadzieje, ze moj watek nie zostanie zamkniety poniewaz, zgodnie z punktami regulaminu, ktore byl laskaw przytoczyc kolega Zakrecony

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Wszelkie skargi/zastrzeżenia związane z pracą moderatorów oraz blokadami w grze/na forum należy przesyłać bezpośrednio do Supportu (Jak skontaktować się z Supportem?) - ani czat ani forum to nie miejsce na taką aktywność.
    oraz

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Gracze, którzy pragną złożyć zażalenie na zachowanie moderatorów, zarówno na czacie jak i na forum, proszeni są o kontaktowanie się bezpośrednio z zespołem wsparcia technicznego (Support). Wszelkie wątki o tej tematyce na forum (czacie) są niedozwolone i będą natychmiast zamykane lub kasowane.
    (w watku, ktory poki co tylko zamknal - a mogl usunac), zabronione jest tylko skladanie zazalen, nie wspomina sie zas o pochwalach i podziekowaniach, ktore proponuje wlasnie w tym watku wypisywac. Niech Zakrecony i inni moderatorzy wiedza, ze ich praca jest cenna, potrzebna i chwalona przez wielu uzytkownikow forum.

    *panegiryk (za slownikiem jezyka polskiego PWN)
    - utwór literacki wysławiający jakąś osobę, czyn, wydarzenie
    - okolicznościowa wypowiedź utrzymana w tym stylu

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    @GbrL, po przestudiowaniu regulaminów (A po starcu z Modem zak®ęconym) dość dobrze przestudiowałem :P - nie łamiesz regulaminu więc nie powinni zablkować. Mimo wszystko przydała by się ankieta czy jesteś zadowolony z działań supportu tak/nie.

    Ale mimo wszystko temat o podziękowaniu: to dziękuje BB_xaar'owi że pomógł mi odzyskać konto ;-) A mod_zakręconemu za wskazanie błędnego (nie do końca) toku rozmowania mojego, jeśli chodzi o regulamin :P

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Mozna? Mozna!

    Zaprawde powiadam Wam: w siedzibie BB większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Tu nie chodzi o nawrócenie, szkoda nerwów. Na walkę z supportem, mają swoje racje i w sumie po zastanowieniu na spokojnie muszą tak postępować bo 90% ludzi będzie próbować wyłudzać a 10% osób poszkodowanych bo działają zgodnie z regulaminem. Więc, czkamy na pochwały do supportu . (mam nadzieję ze wbrew moim doświadczeniom z supportem temat nie zniknie jako nie używany )

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po to są logi aby było wiadomo że kto co stracił i ile chce wyłudzić. Dziwne że w WoWie mogłem wykasowac postać i po 5 dniach napisać do GM i dostać ją spowrotem z całym sprzętem jaki miałem Tutaj ewidentnie jest problem z odzyskaniem czegokolwiek.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    W sumie, GbrL chciał Panegiryka, więc dostanie

    Dziękuje Ci supporcie, że mogę na ciebie liczyć jak na NFZ w czasie choroby, że dzięki skromnym datkom za klejnoty (które każdy z nas tak ceni), możemy liczyć na fachową i dobrą obsługę jak w polskich szpitalach. Że odszkodowania są cudowne jak w PZU, dzięki czemu wiemy, iż mimo iż gra jest dziurawa jak ser szwajcarski to bez problemowo wynagrodzicie nam niedogodności!

    Dziękuje wam moderatorzy że jesteście jak nasi politycy, można na was liczyć, trzymacie się przepisów i bierzecie pod uwagę nasze zdanie. A raz obiecaną rzecz ciągniecie do końca tak aby zadowolić graczy.

    A teraz czas na podziękowania do działu technicznego, niezwykle pracowitych jak mrówki programistów, którzy robią wszystko by nam umilić czas, naprawiać błędy które zgłaszamy oraz dawać nowe przygody. Wiemy, że możemy liczyć na was nawet w godzinach wieczornych, że ryzykujecie dla nas nawet swoje zdrowie, jedząc i popijając kolę przed komputerem i pisząc kilometry kodu który wygląda jak czarna magia, wszystko dla nas! A my was nie doceniamy - za to powinniśmy przeprosić .

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niuch niuch, czuję ironię
    A co do "panegiryka" to cytując za wikipedią:
    wygłaszane na pogrzebach wybitnych osobistości, wodzów i polityków, sławiące ich zasługi obywatelskie i patriotyczne.
    Mam nadzieję, że to nie jest mój pogrzeb

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    tam zaraz pogrzeb choc w sumie czuje w kosciach, ze ewentualna stypa po Twoim odejciu (z moderatorskiego stolka) moglaby byc najhuczniejsza w dziejach TSO

  9. #9
    Osadnik Awatar Texturos
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Temat troszku pachnie (nie stypą) lecz wazelinką. Jednak mi osobiście nie przeszkadza taka forma przypodobania się osobom funkcyjnym. Takoż - również nigdy nie narzekałem na pracę moderacji i jednocześnie nie widzę w ich działaniu powodów do gloryfikacji. Tudzież są oni przekrojem nas samych . Chwała bohaterom.
    Verte...

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Niuch niuch, czuję ironię

    Mam nadzieję, że to nie jest mój pogrzeb

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    hehehhe mimo ze mam od Ciebie ostrzeżenie to mam szacunek i podziękowanie za Twoją pracę. Robcie to za free i pomagacie zwykłym graczom a tak naprawdę mod niewiele może, dać bana czy skasować post

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.