Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Walka o swoje z supportem ..

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra

    Walka o swoje z supportem ..

    Jako że Pan Mod Zakręcony usunął mój temat który był wcześniej z zastrzeżeniem iż nie mogę ujawniać ani całości korespondencji z supportem, ani fragmentów opiszę sytuacje jeszcze raz, z nowymi informacjami z supportu które dostałem - zastrzegam do Pana Moderatora iż każde z słów niżej użyte są dla użytkowników aby doradzili mi jak zachować się w obec działania supportu, jak i prośbą o ich opinie czy powinienem zrezygnować i dać spokój supportowi czy nie. nie jest to żadna treść roszczeniowy związana z supportem.

    @edit: pozwołem sobie zamieścić wiadomość od moderatora - gdyż zgodnie z informacją którą dostałem i wiedzą jaką posiadam, mod nie jest supportem więc pozwoliłem sobie na to


    Zaznaczam jednak, że jeśli ten post zostanie usunięty chciałbym zapoznać się z powodami dlaczego? Czy po prostu usuwacie posty które są niewygodne dla was? A nie informacją krótką bez poparcia punktami regulaminu. Gdyż powód: "Zamieszczanie całości jak również fragmentów treści korespondencji z supportem jest niedozwolone." powinien zostać poparty punktem regulaminu do którego się odnosi abym mógł przeanalizować i poprawić swoje zachowanie, aby nie sprawiać Państu zbędnych problemów w przyszłości - no tyle do moderatorów

    A i jeszcze jedno pytanie do Moda zakręconego. jeśli są punkty karne - gdzie mogę doczytać karę jaką mogę dostać? Oraz gdzie jest wyszczególnione za co mogę je dostać.

    Wracając do tematu na szybciutko co się wydażyło:
    Problem powstał u mnie parę dni temu - rozdzieliłem konto z kontem na facebooku - przecież ubi soft zaleca zrobienie tego - daje 175 klejntów ;-)

    No i zrobiłem to wg wskazówek na forum, które znalazłem - odradzam tym, którzy mają już konto na uplayu by to robli - bo więcej problemów jest niż korzyści.

    Rozdzieliłem konto , i dostałem od ubisoftu maila z linkiem informacjami o aktywacji konta http://q.i-systems.pl/file/4620c1ba.png (nie jest to link z rozmów z supportem, tylko link który dostałem od autmatu, więc nie traktuje to jako korespodnecji z supportem @Mod_zakręcony) , no to klikam, mówię fajnie udało się ale w linku brak tolkena ! http://www.thesettlersonline.pl/pl/p...%C5%82o?token= (link ogólno dostępny zwiazany z błedem w grze). No ale patrzę, idzie się zalogować na moje konto i fajnie. Cały zadowolony, że rozdzielenie konta poszło pomyśnie, loguje się a tam konto na 5 lvl i na innym serwerze (WTF!?) mam 50 lvl ... no dobra piszę do supportu, z prośba o wyjaśnienie. Po 1.5 dnia dostałem informację od supportu którą mogę opisać w ten spsób: Nie wiemy co się dzieje kiedyś naprawimy, daliśmy do programistów

    W między czasie - bo już byłem zaznajmy z sposobem działania supportu, zaatakowałem TSO Polska na facebooku - dzięki bogu to zrobiłem gdyż dzięki temu i dzięki chęci pomocy Panu który tam stacjonuje (za co bardzo dziękuje i jestem wdzięczny) udało się po kolejnym dniu, masie wiadomości itd opanować problem.


    Sprawa byłaby fajna, mile rozwiązana gdyby nie: 0 pomocy z supportu - musiałem Pana z faceooka męczyć o pomoc a support pierdział sobie w stołki ;-)
    W czasie trwania problemu - dostałem tylko tego jednego maila z supportu - na resztę zostałem olany.


    Więc idąc dalej po uruchomieniu konta chwyciłem się za głowę - dlaczego:
    Gospodarka cała popadała - niestety nie mam jeszcze ustawionej jej tak by działa bez mojej interwencji, ale chodzi tutaj głównie o złoża, no ale ten problem omijam cieszyłem się ze konto działa. Ale : bufki na magazynie prowiantu, na introligatorze popadały, a nic nie było produkowane !

    Przygody które miałem otwarte: Matczyna miłość, Sprytny Mały Krawiec - przepadły, na MM zakończyła się przygoda przed zakończeniem jej, Sprytny - kumpel od którego kupiłem dropa, musiał zakończyć - dlaczego? Czekał do momentu kiedy mial 1h do końca przygody a mnie nadal nie było.

    Podsumowując straty w grze:
    2 dni premium,
    2 przygody warte drop jakieś załóżmy 6k monet
    bufy, nie wysłani zwiadowcy, (mam ich 10 tubylczych i 2 zwyklych), i wyzerowanie się zapasów złóż.

    Czyli dość spore straty.

    Rekompensatę dostałem od Supportu następująca:
    2 dni premium
    i 650 map na Dzielnego Małego Krawca

    I tu tutaj moje zażenowanie całą sytuacją sięga kresu:

    Ja przez 2 dni walczyłem, wysłałem masę maili, masę wiadomości aby coś zrobiono z moim kontem, a dostaje takie ochłapy - poczułem się jakby sposób działania był taki : "dajmy mu jakieś ochłapy, i niech się odczepi"

    Kolejną niedogodnością jest to, że musiałem założyć drugie konto na play.ubi gdyż z pierwszym było powiązane jakieś inne konto - które z Panem z Facebooka wywaliliśmy, ale nie szło dopisać mojego głównego konta do tego konta które było na ubi... więc mam teraz dodatkowego maila, którego muszę sprawdzać, muszę pilnować przez błąd w grze. Poza tym na ubi sofcie jest napisane że jedno konto powinien posiadać jeden gracz a nie 2 konta, z czego jedno główne (jestem fanem gier wydawanych przez ubi) i jedno na TSO-polska ?!

    Więc odpisuje Panu z supportu, że nie zgadzam się z jego oceną i rekompensatą którą dostałem opisując dlaczego


    W odpowiedzi dostaję coś co mogę opisać w następujący sposób:
    Support nigdy nie rekompensuje coś co użytkownicy mogli zrobić, strat potencjlalnych czy też takich które gracz poniósł "

    Czy sprawa jest wyjaśniona jeśli klient (a dla TSO-polska ja jestem klientem) jest nie zadowolny z wyjaśnienia?
    Czy to że maiłem bufy na pewnych budynkach - a te bufy nie są tanie to znaczy że chciałem je wykorzystać czy że mogłem? chciałem wykorzystać ale nie mogłem przez błąd gry
    Czy to że miałem otwarte przygody, oznacza że mogłem je wykorzystać a nie koniecznie ? Sorry po to robię przygody by dostać dropa a nie stracić niepotrzebnie.

    -- To była stara cześć tematu zedytowana specjlanie wg wskazówek MOD'a zakęconego.

    I teraz ciąg dalszy mojej apelacji - odwołałem się.

    Support mi napisał, że mogą oddać mi przygody których byłem właścicielem, gdyż innych nie mają logów czy coś tam w ten deseń: Czyli mój wniosek: rozumiem, że nie warto robić z kimś przygód (choć są na wiele osób) bo jeśli coś się stanie z kontem to mi ta przygoda przepada. Więc wnioski się nasuwaja: rób przygody do jednej osoby najbezpieczniejsze, gdyż na wiele osób support umywa ręce i ma graczy gdzieś. A jakie wy macie oddczucia do tego ? - to było odnośnie Sprytnego krawca

    A co z MM ? Fakt nie była zakończona czasowo - bo pare godzin przed koncem przygody jak nie mialem informacji o koncie zadnym, znajoma która była zaproszona do MM zakończyła za mnie! Ale ja straciłem dropa stracilem przygodę

    A co z bufami - support totalnie mnie olal pod tym względem?

    Wiec moi drodzy czy powininem z nimi walczyć dalej? czy odpuścić sobie. W ogole jak oceniacie moją sytuacje i moje zachowanie, oburzenie w stronę supportu który w moim rozumowaniu ma mnie głęboko w posladkach.
    Ostatnio edytowane przez Loco88 ; 16.09.2013 o 14:04 Powód: Pytanie do Moda zakręconego :)

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    @Mod zakręcony / inny mod.
    Jeśli usuniecie i podacie powód - bądźcie pewni że pojawi się kolejny post z poprawkami i będzie to zabawa w nieskończoność - gdyż jestem na tyle podirytowanym użytkownikiem, że chce poznać opinię innych graczy. Więc jeśli są uwagi czy nie lepiej napisać wiadomość wtedy poprawię i nie będziemy się bawić w berka. ?
    A może mi zablokujecie dostęp do forum - wtedy to już będzie naruszenie praw osobistych, wolności słowa, i dostępu do forum. A może konto zablokujecie ? Za zadawanie niewygodnych pytań? Podejrzewam że to pójdzie pod jakieś paragrafy z kodesku prawnego ;-)

    A support już nie jeden raz się przekonał że jestem zdeterminowanym klientem - płacę - mam wymagania.

    @Mod zarkęcony again:
    Zapoznałem się z regulaminem dostępnym na stronie w dość uważny spsób:
    Warunki działania na forum pozwolę sobie na wysłanie linka, jakby się nie chciało szukać: http://q.i-systems.pl/file/b6c09153.png - ani słowa o przekazywaniu korespondencji z supportem na swiatlo dzienne. Więc idę dalej paragraf trzeci, do którego odnosi się:
    Sprawdzam: Czy naruszam prawa autorskie ? nie Czy obrażam, szykanuje , groże komuś? Nie. Ale czytam dalej ... Ani słowa o tym że nie mogę pokazać wiadomości innym użytkowniką na temat rozmów z supportem ... więc dlaczego dostałem ostrzeżenie ? Czy może są dostępne jakieś dodatkowe regulaminy do których nie ma dostępu w linkach w stopce?
    Ostatnio edytowane przez Loco88 ; 16.09.2013 o 12:54

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wojuj prawnie z chęcią poznam finał sprawy, i pochwal co wywalczyłeś i czy warto było.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    set2g będę wojować, tymbardziej, że straciłem kolejne 30 minut na przeczytanie i przeanalizowanie regulaminu. Moderatorzy wg regulaminu nie mają prawa usuwać postów w których proszę o opinie, a także postów w których jest zawartość korespondencji z supportem. Więc ... Będe opisywać w nieskończoność to, a każde kolejne usunięcie postu będę zgłaszać jako naruszanie regulaminu przez moderatrów - gdyż udeża to w moje prawa do wolnego słowa i wyrażania opini.

    kolejna sprawa? Dlaczego to robią moderatorzy ? Gdyż nie pozwalają by ktoś dał negatywną opinie na temat supportu ? A może sami nie znają regulaminu na dostępnego na stronie ubi-softu. Ale jeśli nie znają to jakim cudem są moderatorami (?!) za ładny uśmiech?

    Tak samo było kiedyś z moderatorem, na czacie, który stwierdził że nakierunkowanie ludzi w sposób jawny na przekleństwo w tekscie - choć napisałem z kropkami jest złamaniem regulaminu? Gdzie? Jak? to była indywidualna interpretacja moderatora regulaminu. A przecież nie wyjasnione cześci umów podelgają zasadą kodeksu cywilnego, który idzie przeważnie na rękę oskarżonemu...
    Ostatnio edytowane przez Loco88 ; 16.09.2013 o 12:59

  5. #5
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...dy-Og%C3%B3lne

    "W związku z tym, że korespondencja z Supportem może zawierać poufne informacje, jej publikowanie na forum/w grze jest niedozwolone i może doprowadzić nawet do blokady konta. Nie ma znaczenia, czy zacytowana treść zawiera całą korespondencję czy tylko jej fragment."
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    @thordis - to przepraszam, zwracam honor i uniżam głowę mają prawa wg tego - nie doszukałem - cóż, zazwyczaj się czyta regulamin który jest na samym dole - czyli linki do ubusoftu.

    Ale zgodnie z regulaminem, nie upubliczniam wiadomosci od supportu aktualnie

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Podczas rejestracji w grze oświadczyłeś, że zapoznałeś się i będziesz przestrzegać regulaminu do którego link był podany w rejestracji, wiec nie ma mowy że jest jakiś regulamin do którego nie masz dostępu.

    2. O pracy moderatorów i Zasady ogólne
    Wszelkie skargi/zastrzeżenia związane z pracą moderatorów oraz blokadami w grze/na forum należy przesyłać bezpośrednio
    do Supportu (Jak skontaktować się z Supportem?) - ani czat ani forum to nie miejsce na taką aktywność.
    Gracze, którzy pragną złożyć zażalenie na zachowanie moderatorów, zarówno na czacie jak i na forum, proszeni są o kontaktowanie się bezpośrednio z zespołem wsparcia technicznego (Support). Wszelkie wątki o tej tematyce na forum (czacie) są niedozwolone i będą natychmiast zamykane lub kasowane.
    3. Zasady ogólne
    Niedozwolone jest wysyłanie spamu ani natrętne wysyłanie tej samej wiadomości. W zależności od sytuacji takie zachowanie może skutkować 24-godzinną blokadą dostępu do usługi (gra/ pokój czatu/ forum), a w szczególnych przypadkach – blokadą trwałą.
    Tak wiec jeśli temat zostanie skasowany i zostaje założony ponownie jest to natrętne wysyłanie tej samej wiadomości.

    4. Zasady ogólne
    W związku z tym, że korespondencja z Supportem może zawierać poufne informacje, jej publikowanie na forum/w grze jest niedozwolone i może doprowadzić nawet do blokady konta. Nie ma znaczenia, czy zacytowana treść zawiera całą korespondencję czy tylko jej fragment.
    5. Jeśli coś nie jest objete regulaminem to zastosowanie ma pkt dostępny w regulaminie
    W indywidualnych przypadkach nie objętych niniejszym regulaminem administracja podejmować będzie decyzje na podstawie dostępnych jej faktów. Najwyższe uprawnienia decyzyjne we wszystkich sprawach przysługują administratorom.
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.
    Pozdrawiam i Zamykam
    Mod Zakrecony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.