Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Odkrywca Umiejętności - O co chodzi?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odkrywca Umiejętności - O co chodzi?

    Witam jak wiadomo mozna juz rozwijac umiejętności Odkrywców i o ile pierwsze umiejetności sa w miarę zrozumiałe to te na samej górze juz trochę mniej.
    Na początku napiszę że mam rozwinietego odkrywca na "podróznik erudyta" i ta umiejętnośc pozwala w moim przypadku w niecale 11 h przynieśc jakies premie w raz przyniosł mi np zwykła kanapke ale udało mu sie też znaleźc "torbę tęczowego śniegu"- premia dostępna tylko po wykonaniu przygody najazd wikingów- więc nie jest tak źle z tym odkryciem.
    Czy ktoś ma rozwiniętego Odkrywce inaczej? Jak wygladaja i co daje inne umiejętności z "samej góry??

    "wyrafinowany łupiezca" co daje to odkrycie ? 30% szans na odkrycie przygody z dodatkowym zadanie?? tzn.? ze co odkryje jakieś nowe przygody z innymi buffami? czy jak? Wie ktoś-? o co chodzi?

    "uliczny negocjator" znowu 30% szansa na premiowe odkrycie zadania ze skarbem - wtf??-

    "fasolada" tutaj chyba wiadomo o co chodzi tylko mam pytanie ile moze tej fasoli albo MG znaleźć za jednym poszukiwaniem jak dlugo trwa to poszukiwanie

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dodatkowe zadania związane z umiejętnościami wyrafinowany łupieżca i uliczny negocjator sa tu:
    http://osettlers.ru/quests/skill-bonus

    Nie wszystkie, ale maja one takia postać, wiec ocen sam czy są fajne czy nie.

    Fasolada trwa 12h, plus ewentualne skrócenie z niektórych umiejętności, 25/50 mg lub fasol sie trafia o ile dobrze pamiętam, kilka spostrzeżen tez w tym temacie: http://forum.thesettlersonline.pl/threads/32397

  3. #3
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Fasolady nie radze robić, bo przynosi 25fasol lub 25/50monet gildii lub też 200węgla i 200żelaza.
    Także jak inwestować to jedynie na te premie na wyspe.
    Mi przyniosl mise makaronu, rytuał drzewa matki jak i 3 razy kosz irmy.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.