Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dodatkowy slot na przygodę.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat

    Dodatkowy slot na przygodę.

    Mamy możliwość robienia przygody i przyjęcia zaproszenia do przygody od jednej osoby w przypadku robienia przygody dwuosobowej przeze mnie i znajomego jest dobrze ale jeżeli chcemy w trójkę robić przygodę trzyosobową,to jest kłopot bo mamy tylko jednego slota na udział w przygodzie od znajomego.Ponieważ gra jest w ciągłym rozwoju,postuluję aby rozważyć możliwość dodania jeszcze jednego slota,tak aby można było przyjąć zaproszenie do 2 przygód jednocześnie.

  2. #2
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Masz możliwość rozpoczęcia przygody sam (1 slot) oraz przyjęcia zaproszenia od kogoś do przygody (2 slot). Po co więcej? Po co 3 sloty?
    Jak Ci blokuje, to masz wolne, nie wydajesz zbędnie surowców na dropy lub nie tracisz woja. Mozesz wyjsc sobie, odejsc od gry. Jest tyle fajnych rzeczy 0
    Gdyby wprowadzili 3 slot, to postulowaliby o wprowadznei 4-tego. Bo można wtedy kupić wiecej dropów i wysłać wojsko na raz do wszyskich 0 Nie musisz ich robić 0 ot co.
    Skrzydła do góry!

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobry pomysł. Jestem za. Też zauważyłem swego czasu ten problem.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Masz możliwość rozpoczęcia przygody sam (1 slot) oraz przyjęcia zaproszenia od kogoś do przygody (2 slot). Po co więcej? Po co 3 sloty?
    Jak Ci blokuje, to masz wolne, nie wydajesz zbędnie surowców na dropy lub nie tracisz woja. Mozesz wyjsc sobie, odejsc od gry. Jest tyle fajnych rzeczy 0
    Gdyby wprowadzili 3 slot, to postulowaliby o wprowadznei 4-tego. Bo można wtedy kupić wiecej dropów i wysłać wojsko na raz do wszyskich 0 Nie musisz ich robić 0 ot co.

    No właśnie nie zrozumiałeś/zrozumiałaś mojej wypowiedzi.Chodzi o to,żeby robiąc przygodę 3-osobową,można było wymienić się lotkami jednocześnie,więc potrzebny jest 2 slot do przyjęcia zaproszenia.4 slot to w sytuacji,kiedy wprowadzą przygody 4 osobowe.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dodałbym trzeci slot w przypadku robienia epickiej przygody, bo to zajmuje sporo czasu, a w międzyczasie może wyskoczyć zadanie gildyjne z przygodą lub nawet dwiema.
    Dlaczego mam kupować dropa jak mogę zrobić sam?

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.