Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Halloween 2013 - premie i pola dyń

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra

    Halloween 2013 - premie i pola dyń

    Hejo,
    Nie grałem jeszcze jak było zeszłoroczne halloween więc mam pytanie odnośnie premii Ciemność i Bardzo silne światło oraz o pola dyń.

    Opis:
    Nazwa: Ciemność
    Premia, która może zostać wytworzona w Magazynie prowiantu i uaktywniona na budynku znajdującym się u znajomego. Podczas działania premii, wokół budynku pojawia się odpowiedni efekt wizualny, co więcej, produkcja danego obiektu jest zatrzymywana

    Nazwa: Bardzo silne światło
    Premia, która może zostać wytworzona w Magazynie prowiantu i usuwa efekt premii Ciemność.
    Co więcej, premia ta uaktywnia bonus do produkcji.


    1. Zastanawiam się w jaki jest ich cel, nie do końca go rozumiem. Czy za ich pomocą można jakoś zwiększyć ilość produkcji dyń?? Samo zatrzymanie produkcji jest jakoś mało istotne, bo można to zrobić samemu.
    2. Co oznacza to wyrażenie w Bardzo silnym światłe "..Co więcej, premia ta uaktywnia bonus do produkcji"", jaka to premia, ile trwa?

    Teraz przejdę do dyń. (Przy okazji jak ktoś nie wie to można mieć ich 3xduże, 3xśrednie, 3xmałe pola. Razem jest ich 675 w "standardzie")
    3. Dynie mają czas produkcji np 8 godzin lub 1 dzień. Co on oznacza? I co jeśli się on wyczerpie ?
    5. Co jeśli się on wyczerpie a będzie jeszcze trochę dyń w do wydobycia?
    4. Czy te czasy(np. 8 godzin) można zatrzymywać używając ciemności?
    5. Jakie macie sposoby, żeby jak najwięcej dyń zdobyć z postawionego pola?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Bardzo silne swiatło to premia x4 bodajże na godzinę, do użycia jak kosz irmy na każdym dowolnym budynku.
    A ciemność to premia, które wstrzymuje produkcje na 2h na dowolnym budynku, bardziej używane aby wkurzyć jakiegos sąsiada;p
    3. oznacza to ze co, 2h, 8h z pola wydobywa sie 1szt. dyni
    5. nie ma takiej mozliwośi, wyczerpuje sie wtedy kiedy nie ma juz dyn

    a sposób na to to wrzucać premie, działa tak jak np. wrzucasz kosz irmy na złozu mającym 500zasobu, a pracując na koszu irmy wydobedzie ci 1000 złoza, tak samo jest z dyniami.

    polecam wejsc na www.tsotesting.com
    w 2 minuty dowiesz sie wszytkiego co Cie nurtuje

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciemność to premia która zatrzyma produkcje u twojego znajomego ma 2h, samemu nie można jej sobie rzucic. Jak na budynku jest ciemność to można tam uzyc bardzo śilnego światła- premia 4x na 2h, można uzyc tylko na swojej wyspie.

    1. Pola dyniowe mozna premiować, ale rzucanie na nie cimność + światło jest bez sensu bo pola maja za długi czas produkcji. Co najwyżej można dac na te z najszybsza produkcją (1h) kosze egzo, inne lepsze premie mijają sie z celem.
    2. patrz wyzej.
    3. Zależy które pole, maja 8h, 4h i 1h. Po wyczerpaniu wygląda to tak jak wyjałowione pole i tyle.
    5. Wyczerpie sie jak nic dyn juz w polu nie będzie, nie ma innej opcji.
    4. Produkcje możesz zatrzymywać jak w kazdym innym budynku produkcyjnym.
    5. Dbasz aby pola chodziły non stop na premii wtedy jak sam policzyłeś wyciągniesz 675x2 (przy premiach 2x)

  4. #4
    Fachura
    ciemnosc i jasnosc dzialaja w parze
    ktos musi tobie rzucic na budynek ciemnosc i wtedy dopiero na takim budynku mzoesz uzyc jasnosci aby zwiekszyc na godizne albo dwie produkcje do x4

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Może też warto dodać, że obecnie "ciemność" to również spora szansa na zbugowanie swojego konta. Informacje takie napływają od wielu graczy, chociaż oficjalne kanały informacyjne BB wytrwale je dementują

  6. #6
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pola dyn mozna tez zaraz po zbiorze zatrzymywac i uruchamiac po uplywie odpowiedniego dla danego pola czasu produkcji.
    Rzucajac oczywiscie przed uruchomieniem polmisek ryb.
    Oczywiscie ,jak komus chcialo sie bawic i pilnowac czasu produkcji.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Katrin3 Zobacz posta
    Może też warto dodać, że obecnie "ciemność" to również spora szansa na zbugowanie swojego konta. Informacje takie napływają od wielu graczy, chociaż oficjalne kanały informacyjne BB wytrwale je dementują
    Słyszałem coś o tym może mógłbyś mi na priv jak nie chcesz na forum (może za to jest jakiś ban, czy co) powiedzieć co to za bugi??

  8. #8
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez The_Hihi Zobacz posta
    Słyszałem coś o tym może mógłbyś mi na priv jak nie chcesz na forum (może za to jest jakiś ban, czy co) powiedzieć co to za bugi??
    Więcej na ten temat, możesz sobie poczytać tutaj, to żadna tajemnica
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  9. #9
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    bardziej używane aby wkurzyć jakiegos sąsiada;p
    Teraz to nabiera nowego znaczenia - rzucasz komuś ciemnosc i blokujesz komuś konto 0 jak masz szczeście, to sporo osób tym uwalisz 0 Taka, prawdziwa złośliwośc... Niech tego buga naprawią, bo na Halloween będzie prawdziwa zagłada 0
    Skrzydła do góry!

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.12.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja tam z tą premią nigdy nie miałem kłopotów , ogólnie wszystkie rzucane ciemności jaki likwidowanie ich jasnością działają bez zarzutu i nic się nie dzieje.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.