Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: System badań (odkrywca) - kilka uwag

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli w praktyce po znalezieniu przez odkrywce np "Czarnych" wystarczy że odpalę "pierwszą z brzegu" przygode czarni i dostaję dodatkowe zadanie w księdze zadań ?
    Dobrze zrozumiałem?

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie, musisz ukończyć przygodę.
    Dostaniesz wtedy dropa za skończenie przygody i dodatkowo "nagrodę" z zadania, o którym mowa.

  3. #63
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Umiejętność na 50 poziom, gdyby exp był przeliczany na SC to byłoby warte inwestycji

  4. #64
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Umiejętność na 50 poziom, gdyby exp był przeliczany na SC to byłoby warte inwestycji
    Kolejna sprawa w której występuję problem nie przeliczania exp na gwiazdki.

    W przypadku innych zadań, był "argument" że należało te zadania zrobić przed uzyskaniem 50 poziomu.
    Potem pojawiły się nowe zadania (system badań) z pkt doświadczenia, gdy już część osób miała 50 poziom.

    Teraz ten kwiatek - szkolę odkrywcę i dostaję przygodę z dodatkowym zadaniem, ale pkt exp (ewentualnie gwiazdek) nie dostanę bo mam już 50 poziom.
    Bezsens.

  5. #65
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nibru2012 Zobacz posta
    Czyli w praktyce po znalezieniu przez odkrywce np "Czarnych" wystarczy że odpalę "pierwszą z brzegu" przygode czarni i dostaję dodatkowe zadanie w księdze zadań ?
    Dobrze zrozumiałem?
    Obojętnie jacy CR może być tez i loot.

  6. #66
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez Nibru2012 Zobacz posta
    Czyli w praktyce po znalezieniu przez odkrywce np "Czarnych" wystarczy że odpalę "pierwszą z brzegu" przygode czarni i dostaję dodatkowe zadanie w księdze zadań ?
    Dobrze zrozumiałem?
    Zadanie w księdze zadan się pojawi jeżeli odkrywca z umiejętnością 30%, znajdzie przygodę, w twoim przypadku Czarnych Rycerzy, a których odpalisz z gwiazdy to bez znaczenia.

    Tyle że zadanie pojawia się samo, może być tak że znajdzie Czarnych, ale umiejętność nie zadziałała więc zadania nie bedzie.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.