Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 96

Wątek: Bij golema :)

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za zniszczenie pierwszego golema na testowym oprócz dyń dostałem także po 50 k wody , marmuru, zboża - więc wystarczy wrzucać to do magazynu prowiantu i przyspieszać magazyn oraz dokładać z produkcji - jak tak będzie to z pewnością do któregoś tam golema się event zrobi

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    @ANDI: nie.
    Każdy dostał po 50 k tych surowców, do testowania golemów. Na zwykłym serwerze nie będzie takich prezentów. Nie po to wypompowują z nas surowce, żeby je zaraz zwracać.
    Jestem dysorto-fobem i nie zamierzam się leczyć.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Nie jestem gościem, który robi jakąś wielką tragedię z tego, że na coś musi wydać surowce. Bo nikt mnie do niczego nie zmusza. Przykładowo w evencie urodzinowym, przerabiałem tylko podstawowe surowce, bo tych zaawansowanych było mi szkoda na "takie" nagrody.
    Ale jest różnica pomiędzy wyciągnięciem od ludzi surowców i dania im czegoś pożytecznego w zamian, a wyciągnięciem i dania im ochłapów.
    System badań ze względu na czas potrzebny do wyuczenia specjalistów (już nie mówię wszystkich, ale choćby części) jest absurdalny. I to jest fakt.
    Od czasu wprowadzenia tego systemu, dałem radę ulepszyć 1 geologa, a teraz 70 % pierwszego odkrywcy.
    Skoro mam nie ulepszać reszty odkrywców, to trzeba było mi napisać wielkimi literami "system badań przeznaczony na ulepszenie 1-2 specjalistów. Potem czas potrzebny na ulepszenie kolejnego staje się absurdalny". Pół biedy, że mam tego Intro na 5 poziomie, bo niżej to byłaby taka nowość, tak urozmaicała by mi rozgrywkę, choćby wcale. I o to chodzi, że ten system badań mimo nowości ogranicza się do 4 kliknięć dziennie. I to wszystko a im dalej w las, tym trzeba więcej i więcej surowców, aby księgę wyprodukować ( chyba raczej powinno być odwrotnie, koszta powinny iść w dół).
    I tak, za jakiś czas pewnie wprowadzą kolejne badania i kolejne. Tylko wtedy koszt ksiąg będzie tak ogromny, że będziemy wydawać zasoby na księgi do ulepszenie kompletnie bzdurnych i niepotrzebnych.
    Ja sobie powoli człapię do przodu. Bez szastania kasą na tą grę i bez przymusu "must have".
    Co nie znaczy, że jestem zadowolony ze wszystkiego co od BB dostaję.
    Do tej wypowiedzi mogę dodać tylko tyle - jeśli komuś się śpieszy z ulepszeniem wszystkich odkrywców/geologów jak najszybciej niezależnie od kosztów to proszę bardzo - opcja "Natychmiastowe zakończenie za: xx klenotów" czeka, bo kto zabroni bogatym? A gra też musi na siebie zarabiać...

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    na dole jest wyjasnione 5,6,7,8 golem maja tyle samo zycia
    http://forum.thesettlersonline.com/t...-Inferno-Golem

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli ilość zasobów potrzebna do ich ubicia, będzie na odpowiednim poziomie to będzie to bardzo fajne urozmaicenie eventu

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    i ile czego potrzeba
    to kill all 10 monsters need 452k marble
    need 452k wheat
    need just over 1.5 million water

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nie_ten_koziol Zobacz posta
    i ile czego potrzeba
    to kill all 10 monsters need 452k marble
    need 452k wheat
    need just over 1.5 million water
    Jeżeli po wydaniu tylu surowca
    golem zostanie mi na wyspie na stałe jako ozdoba ewentu
    to dam to

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli ktoś ubije ostatniego golema, to bardzo proszę o informację, czy pojawiła się jakaś dodatkowa nagroda, albo może kolejne zadania eventowe. Dziękuję.
    Jestem dysorto-fobem i nie zamierzam się leczyć.

  9. #59
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To licząc przedeventowe ceny surowców wychodzi mi około 30 monet za dynię.
    W evencie poszybują w górę.
    Czyli wystarczy zmniejszyć koszt o połowę żeby było warto w to się bawić.
    BB słucha? - Zmniejszcie przynajmniej o połowę koszt ubicia golema

  10. #60
    Osadnik Awatar Miesiączka
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kolejny nieudany event tzn. dodatek do eventu

    Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.