Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 84

Wątek: Hallowen 2013

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Steelkill Zobacz posta
    W tej dyskusji Panowie na 50 lvl jest zadanie posiadaj 200k monet - bez takich magazynow zadania nie zalicza
    i tyle w temacie
    zawsze mozna zaliczyc za keljnoty i chyba nie jest to zadanie takie drogie jak dobrze pamietam ok.150 klej

  2. #72
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    pfff nagroda nie warta tyle ..a magazynow na 50lvlu spokojnie po upach sie tyle nazbiera i znacznie wiecej..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #73
    Początkujący Osadnik Awatar Lady_Rivien
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Myślę, że wiele osób śledzi ten temat a nie każdy ma odwagę zapytać o wszystko co przydałoby się wiedzieć, więc ja się odważę. Najwyżej mi odpowiecie, że to wiedza tajemna i mam się sama przekonać podczas eventa. A byłabym wdzięczna za odpowiedzi na poniższe:

    1. Czy wiadomo ile czasu będzie trwał event? Ile czasu będzie na ukończenie sezonowych zadań?
    2. Jaka jest sumaryczna ilość surowców potrzebnych na pokonanie wszystkich golemów na wyspie? Czy każdy gracz walczy z nim indywidualnie czy przeciwnik jest jeden dla całego serwera?
    3. Czy dynie ukryte na wyspie będą pojawiały się w jednym czasie raz na dobę (na przykład wraz z przyznaniem premii za codzienne logowanie) czy ich pojawianie się będzie rozłożone w odstępach czasu (np. po jednej dyni co 4-6h)?
    4. Czy odkrywcy będą mieli szanse na znalezienie dyń w skarbach?
    5. Jaka jest łączna ilość dyń możliwych do zdobycia z zadań?

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1 takie info bb tylko poda
    2 sam bije 4 golema i wciaz konca nie ma bo serce ma ponad 20k
    3 cos okolo 12h (patrzac testowy)
    4 raczej odrywca nie bedzie przynosil dyn bo i tak rok temu bylo tylko cmenatrzr i jak pamietam 5 zadanXD
    5 to jest wlasnie to kto by chial kazdy wiedziec pozostaje jedynue czekac na bb bo zawsze cos moga zmienic z testowego

    ps wikosc 50 lev na luzaku wyciaga 200k na zwyklych magazynach a jesli nie ma 200k to znaczy ze nie ma 500 ptk budowy
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 16.09.2013 o 14:38

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Eeeeee, okej, postaram się odpowiedzieć na ten post. Ale najpierw uwaga.
    Czy ty sie pokłóciłeś z zasadami interpunkcji i wyrzuciłeś je za okno bo ci sie nie podobały czy po prostu postanowiles je olac bo tak bylo latwiej i nie trzeba naciskac tylu knefli podczas pisania posta na forum thesettlersonline, bo dosc dziwnie sie czyta takiego posta w ktorym samemu trzeba stworzyc 20 % znaków sorry ale staraj sie stosowac przecinki kropki itp

    A teraz przechodzimy do meritum.
    Każdy robi tyle przygód, ile uważa za stosowne. Ja robię jakieś 2 na dzień, ale nie codziennie (zazwyczaj 2x Banici, lub 1x Banici i do tego jakaś inna przygoda).
    Chodzi o to, że już na dość wczesnym etapie można dostrzec, że szkółka jest nieopłacalna, a kupować ją można jeżeli samemu się chce takie mieć, dla siebie. Bo argumentów gospodarczych za wielu ona nie ma.
    Fajnie, że robisz tyle przygód dziennie. Oczywiście nie wnikam w to, ile czasu musisz poświęcić (dziennie) na te przygody. Bo to nie moja sprawa.
    Ale tak składając do kupy czas jaki poświęcasz na te przygody (robiąc ich tyle dziennie) i dodając do tego styl Twojego posta, udzielę Ci dobrej rady.
    Olej te przygody i weź się za język polski.

    Pozdrawiam
    a kto ci powiedzial ze jestem polakiem a jezyka jakos sie nie musze uczyc to co umiem wystaczy :P bo w grze trzeba myslec a nie pisac pozdro

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez maxiss Zobacz posta
    1 takie info bb tylko poda 2 sam bije 4 golema i wciaz konca nie ma bo serce ma ponad 20k 3 cos okolo 12h (patrzac testowy) 4 raczej odrywca nie bedzie przynosil dyn bo i tak rok temu bylo tylko cmenatrzr i jak pamietam 5 zadanXD 5 to jest wlasnie to kto by chial kazdy wiedziec pozostaje jedynue czekac na bb bo zawsze cos moga zmienic z testowego ps wikosc 50 lev na luzaku wyciaga 200k na zwyklych magazynach a jesli nie ma 200k to znaczy ze nie ma 500 ptk budowy
    maxiss-czy mógłbyś napisać to jeszcze raz?
    Tym razem tak,by potencjalny odbiorca mógł zrozumieć o co Ci chodzi?
    Nie wspomnę już o gramatycznym bełkocie,który jest zrozumiały tylko dla osobników na Twoim poziomie rozwoju.
    Cytat Zamieszczone przez maxiss Zobacz posta
    a jezyka jakos sie nie musze uczyc to co umiem wystaczy :P bo w grze trzeba myslec a nie pisac
    Radziłbym pomyśleć o osobach do których kierujesz swój bełkot!
    A skoro tak się chwalisz ,ze potrafisz myśleć ,to pomyśl proszę o osobach,które są zmuszone rozszyfrowywać twoje wypociny.
    Ostatnio edytowane przez RobertSettler ; 15.09.2013 o 23:10 Powód: batem analfabetę,batem !

  7. #77
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez maxiss Zobacz posta
    bo w grze trzeba myslec a nie pisac
    Może to bedzie szokujące, ale tutaj jest forum a nie gra. Jeśli chcesz coś nam przekazać to miło by było abyś sie wysilił, bo póki co wychodzi bełkot. Jeśli nie czujesz potrzeby bycia zrozumianym to polecam przestać pisać dla samego siebie bo to nic nie wnosi
    pozdro.
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 15.09.2013 o 23:10
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  8. #78
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez maxiss Zobacz posta
    ...bo w grze trzeba myslec a nie pisac pozdro
    Myśl tak sobie dalej

  9. #79
    Początkujący Osadnik Awatar Lady_Rivien
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Byłoby miło, gdyby odpisujący skupili się na temacie rozmowy a nie na wzajemnych docinkach. Robicie spam i utrudniacie zainteresowanym ludziom dotarcie do ważnych informacji.

  10. #80
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powiem Wam jedno ... zapowiada się ciekawy event. Po raz kolejny zostałem "trafiony" buffem "helołinowym" - ciemnością. Co oczywiście skutkuje wywaleniem z gry na jakiś czas. Obszar serwera uszkodzony.
    Pisałem już do supportu w tej sprawie - bo nie chodzi tu o moje, czy kogoś wywalenie, ponieważ zauważyłem, że ten "skrypt" nocny, radzi sobie z tym problemem. Nie wiem czy działa codziennie, czy co jakiś czas. Chodzi tu o cały event. Ludzie przecież będą kupować ciemności i światło. Używając ich, będzie można fajnie kogoś lub siebie uwalić.

    Załóżmy, że jakoś ludzie będą tych premii unikać... co jednak w przypadku kupowania dropów. Kupić może każdy, a wystarczy, że znajdzie sie w znajomych i taka... nieznajoma osoba, rzuca komuś ciemność i ma frajde z uwalenia konta 0

    Ostrzegam, bo różne osoby są, róznych pomysłów się nasłuchałem... a BB nic nie robi z tym fantem, a Halloween tuż tuż... Natomiast support milczy 0
    Skrzydła do góry!

Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.