Zobacz wyniki ankiety: CO myślisz o wprowadzeniu dopalacza dla konia?

Głosujących
61. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    52 85.25%
  • Wszystko mi jedno

    4 6.56%
  • Nie

    5 8.20%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Dopalacz do konia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    Dopalacz do konia

    Witam
    Męczy mnie czas jaki zabiera przebycie przez generala całej wyspy przy zakupie dropa np z dzielnego małego krawca lub z mrocznego bracta. Ten dystans zajmuje mu nawet 20 minut! Proponuje wprowadzenie jakiejś premii dla konia generala np worek owsa lub marchewke które po użyciu na generale przyśpieszyłyby ruchy jego konia. Mogłaby być tez cebula I otrzymalibyśmy konia z odrzutem
    Co o tym myślicie?
    Ostatnio edytowane przez Sexetus ; 05.09.2013 o 08:34

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Myślę że kostka cukru to strzał w 10 !
    Nic tak nie pobudza i nakręca jak cukier
    A na poważnie dobry pomysł szkoda że twórcy gry są tak mało kreatywni bo z tej gry można zrobić naprawdę majstersztyk gdyby słuchać pomysłów rzeszy graczy i fanów tej gry.
    Gdyby poszli w jakość a nie chęć zbicia kasy to przy dobrej współpracy i reakcji na pomysły graczy gwarantuję żę wzrost naszego zadowolenia miałby odzwierciedlenie we wzroście stanu konta BB.
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 05.09.2013 o 08:51

  3. #3
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Fajny pomysł, lecz wątpliwy czy wprowadzą. Daje Tak bo też męczy mnie czekanie aż gienek się przemieści, rzeczywiście trwa to czasami dłuższej niż szybki na przygodę idzie

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wg mnie co pokazują kolejne premie które wprowadzają np. nadgodziny , klej, rytuał matki, ciastka czy makaron dodanie jakiejś premii do tej gry nie jest jakimś skomplikowanym zabiegiem więc taka premia na konika zbytniego wysiłku nie spowoduje. Tylko żeby chęci były.
    Premia mogłaby być za monety gildii bo to chyba najłatwiej wprowadzić.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Myślę że kostka cukru to strzał w 10 !
    Gdyby poszli w jakość a nie chęć zbicia kasy to przy dobrej współpracy i reakcji na pomysły graczy gwarantuję żę wzrost naszego zadowolenia miałby odzwierciedlenie we wzroście stanu konta BB.
    Może zachowują sobie te kostki cukru czy inne marchewki do drzewka umiejętności jenerała.
    A poza kasą (co nikogo nie powinno dziwić) działania są nastawione na miliard kliknięć na minutę i na zatrzymanie nas tu jak najdłużej (o czym świadczy chociażby całe to dawkowanie nowości niczym glukozy z kroplówki). Czasami mam wrażenie, że najlepiej opłacaną osobą w BB jest psycholog czy inny socjotechnik, bo biorąc pod uwagę listę w tym wątku, już dawno wielu z nas powinno się rozejrzeć za czymś innym zamiast siedzieć tu i czekać (i płacić).

    No ale kończąc już ten przydługi OT, oczywiście za.

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już widzę te jęki, że jeden z drugim potracili jednostki i zmarnowali "dopalacza" bo go wzięli na blok i im nie wyszedł a gienek-pędziwiatr się pozyskuje

  7. #7
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ma się rozumieć, że dopalacz dzaiłałby tylko przy przemieszczaniu, a nie przy ataku.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sądzę że takich udziwnień możemy sie spodziewać w systemie badani generała.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Powiem tyle:

    BB tego nie wprowadzi bo to była strata dla nich.

    Myśl BB: Jak chcesz coś szybciej to płać (i płacz) )

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Buff na generała

    Witam

    Mam propozycję dodania w handlu jakiegoś bufa na generała mógłby być to szpinak coś w stylu PAPAYA . heh a tak na poważnie buff by pomagał jedynie w szybkim chodzeniu po mapie przygody 1 buff na jednego gienka w jednej przygodzie. Oczywiście cena nie wiem jaka kwestia jakiejś rozsądnej dyskusji .

    Chodzi tu konkretnie o chodzenie szybkie na mapie przygody między obozami . nie przy atakach bo to by się wiązało z kombinowaniem z blokami a po co zmieniać opóźniać bloki itp . Jak działa niech działa . Irytuje najbardziej fakt chodzenia do miejsc ataku oraz przy loocie do ostatniego obozu 20 min
    Ostatnio edytowane przez choryPL ; 25.09.2013 o 20:43 Powód: dodanie sugestii

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.