Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Co byście zmienili najpierw w TSO?

  1. #21
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przycisk "Online" pod wierszem Wszystkie/Znajomi/Gildia
    Zakładka ulubionego handlu
    Schowek
    kolejkowanie w koszarach i prowiancie jak w kolejce budowy
    numeracja w kolejce prowiantu i w koszarach
    wskaźnik % upa nie tylko na mapie (bo często jest zasłonięty i nieczytelny przez to), ale w miejscu/obok ikonki bufa na budynku- nawet zastąpienie go czasem w godzinach i dniach
    możliwość łączenia koszy/premii/ozdób/przygód/ludków w pojedyncze paczki, a nie 30 kleju do skóry to 30 okienek
    co za tym idzie możliwość sprzedaży na wadze więcej niż jedna ozdoba/kosz egzo/paczka irmy na raz (czytaj 4partje np egzo koszy w jednej ofercie każdy kosz po X "czegośtam")
    dodatkowa zakładka w menu wiadomości "Wiadomości wysłane"
    w kantorze dodatkowa zakładka "historia handlu bezpośredniego"
    EDIT

    Jak ktoś ma linki do powyższych tematów proszę je wkleić
    częstsze klejki +100% i +200%
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 06.09.2013 o 06:07
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @UP - W 100% popieram mojego przedmówce /\ Szczególnie przydatna byłaby też możliwość ustawienia kolejki kilkuset jednostek, a nie po 25 klikać.

    @Down - ... Gram rok i cały czas klikam... no cóż, całe życie się człowiek uczy, dziękuje.
    Ostatnio edytowane przez Orpheus ; 06.09.2013 o 20:00

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Orpheus Zobacz posta
    Przede wszystkim najbardziej umiliłoby życie, jeśli byśmy mogli na handlu wpisać liczbę danego surowca, a nie korzystać z suwaka i klikać... jeśli ktoś często wystawia sporo przedmiotów, jest to bardzo męczące.
    Wpisać możesz, nie musisz uzywac suwaka..

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    28. Możliwość zamiany surowców w grze na górnym pasku bo to ile ja mam desek iglastych i kamienia mało mnie kręci...
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  5. #25
    KasienkaZlota
    forum dla członków gildii w grze lub coś podobnego.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    1. To co mówił MOD_Zakręcony: możliwość przenoszenia magazynów, jeśli w strefie są przynajmniej 2.
    2. Trzy lub cztery sloty do przygód na. jedna swoja, dwie znajomych lub dwie swoje dwie znajomych, chociaż lepsze to pierwsze.
    3. Także jak pierwszy przemówca na tej stronie: możliwość wysyłania więcej niż jednego kosza egzotycznego, ozdoby lub przygody.
    4. Kolejka produkcji introligatrora i to co mówiliście z tym ze więcej niż 25 w koszarach i m. prowiantu.
    5. Dwa punkty, które mówił gracz BlueOfSummerDay.
    6. Nowe jednostki wojskowe np. strzelec wyborowy lub jak gracz Larxand powiedział ciężka konnica.
    7. 1 dzień premium za jeden tydzień logowania, 3 dni premium za dwa tygodnie i 7 dni za cztery tygodnie.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    32. Budowanie podobnych obiektów (studni,pól, kopalni ) przez przeciąganie lub weź ostatni wybrany... (a nie jak jest teraz ciągle wchodzenie w Menu budowli i wybieranie tego samego).
    33. Grupowanie obiektów w gwieździe.
    34. Widoczniejsze oznaczenie przedmiotów kolekcjonerskich.
    35. Zapisywanie stanu przydzielenia wojsk do poszczególnych generałów, aby za jednym zamachem wysłać zdefiniowany stan wojsk na przygodę.

  8. #28
    GrzechuGrek
    1. Czas produkcji mieczy damasceńskich jest stanowczo za długi. Skoro miecze z brązu produkują się w 6 min, z żelaza w 12 min, a ze stali w 24 min, to miecze damasceńskie powinny się produkować co najwyżej 48 min, a nie w 72 min.

    2. Prowiant nie powinien się nazywać "Magazyn Prowiantu" lecz np. "Przetwórnia Prowiantu" wg. funkcji którą ten budynek spełnia. Magazyn już przecież mamy.

    3. Powinna być możliwość spinania/łączenia/kumulowania rzeczy, surowców oraz przygód w menu gwiazdy.

    4. Mnożnik produkcji w Koszarach oraz Przetwórni prowiantu tak, żeby nie trzeba było za każdym razem klikać po 25 szt, a najlepiej aby była możliwość ręcznego wpisywania ilości.

    5. Do produkcji stalówek/czcionek/oprawek powinny być wymagane przetopione sztabki, a nie wydobyta ruda. Dotyczy to zwłaszcza oprawek do ksiąg.

    6. Opcja przenoszenia budynków powinna być rozszerzona o możliwość łatwej zamiany ze sobą miejscami dwóch budynków.

    7. W podsumowaniu gospodarki powinna być możliwość widoku wykazu produkcji także w zakresie 6 i 24 godzinnym.

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar slawkow
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zmienił lub poprawił bym kalkulator walk nazwy przygód z krawczykiem są tylko w języku angielskim to samo od dwóch dni , rysunki zwierząt znikły są tylko nazwy w języku angielskim , to znaczy u góry mamy i rysunek i nazwa hajduk po Polsku ale poniżej już mamy tylko nazwy w języku Angielskim Boar i brak rysunku zwierzaka , ja osobiście nie znam angielskiego więc mam straszne problemy a nie chce korzystać z poradnika np. Poznańczyka większą mi satysfakcje sprawia jak sam oblicze i znajdę sposób pokonania przygody

  10. #30
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tym problemu byc nie powinno napisz do autora symulatora i zapewne spolszczy (o ile ktoś da mu polskie nazwy)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.