Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Problemy z zalogowaniem na stronie głównej - Żądamie naprawy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Problemy z zalogowaniem na stronie głównej - Żądamie naprawy

    Znowu sa problemy z zalogowaniem do gry. Pojaiwły się wczoraj, a dziś jest znacznie gorzej... Wczoraj logowałem sie za 5tym, 6tym razem. Dzis po kilkunastu próbach...
    Proszę wszystkich, których to doktnęlo o wpisywanie się w tym wątku.


    Wieczorem 04.09.2013 otrzymałem odpowiedź z supportu, abym wyczyscił cache, zmienił przeglądarkę itp ogólniki.. Tymczasem w międzyczasie logowałem się z równie wielkim trudem i "sposobami" z gościnnego komputera... Albo oni nie wiedzą co się dzieje, albo udają, że nie wiedzą..
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 04.09.2013 o 21:40

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Dzieją się rzeczy dziwne... duże problemy z zalogowaniem dopiero po kilkunastu próbach udało się wejść, znikająca kolejka budowania, cały czas pojawia się jakieś zadanie widmo...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam to samo, nie mogę się zalogować na internet explorerze

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar melisa77
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    również mam problem, gra okropnie muli od dziś, forum działa normalnie, ale gra jest niemożliwa - wczoraj pod tym względem było normalnie. Od jakiegoś czasu pojawia mi się zadanie Długie Łuki, którego nie można zakończyć.

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez melisa77 Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu pojawia mi się zadanie Długie Łuki, którego nie można zakończyć.
    Ten "jakiś czas" to dokładnie od konserwacji 29.08.2013. Wątki na ten temat są na przykład TUTAJ albo TUTAJ.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Też się nie mogłem zalogować, ale wlazłem w formularz kontaktowy żeby wypełnić ticket, poprosiło o zalogowanie przed wysłaniem zgłoszenia i logowanie "przeszło"

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzieki Darti - pomoglo Tez nie moglem sie od rana zalogowac.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Od wczorajszego wieczora, również mam trudności z zalogowaniem się w grze. Wpisuję hasło i po chwili jestem przekierowany na stronę główną gry i wszystko od początku. I tak kilka razy.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie też od wczoraj wystepuję problem z logowaniem. Niezależnie od urządzenia, przegladarki logowanie udaje się dopiero po kilku, kilkunastu próbach.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Darti Zobacz posta
    Też się nie mogłem zalogować, ale wlazłem w formularz kontaktowy żeby wypełnić ticket, poprosiło o zalogowanie przed wysłaniem zgłoszenia i logowanie "przeszło"
    Dzięki Darti. Też nie mogłam się zalogować, Twój sposób zadziałał

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.