Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Problemy z zalogowaniem na stronie głównej - Żądamie naprawy

  1. #11
    gac604
    ja loguje się przez kupon już od 2 dni to jedyny sposób

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mnie się udaje zalogować choć długo to trwa, ale po kilkunastu sekundach wywala, mam polecenie odświeżenia strony i tak w kółko. Myślałam, że to coś z moim łączem, ale nie, inne strony działają ok

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie da się normalnie zalogowac do gry... Ja chciałem to zrobic od wczoraj ... Udało sie dzisiaj po setkach nieudanych próbach ...

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Darti to samo jest u mnie, pisałam do pomocy i cisza ale tylko w ten sposób mogę wejść do gry, do tej chwili bo teraz kilof i łopata (((

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sytuacja z logowaniem się pogorszyła. Do tej pory po kilku, kilkunastu próbach jakoś udawało się zalogowac. Dzisiejszy wieczór upływa pod znakiem skrzyżowanego kilofa i łopaty i informacji że Zespól The Settlers Online - Beta pracuje nad rozwiązaniem problemu (tak przynajmniej zapewnia informacja pod skrzyżowanymi narzędziami). Chyba wracaja stare "dobre" czasy, gdy nie było wiadomo czy danego dnia uda się wejśc do gry i najlepiej było się wcale nie wylogowywac, bo ponowne wejście do gry mogło być niemożliwe
    Ogólnie po wprowadzeniu licznych nowości grywalnośc settlersów zaczęła się zbliżać do zera

  6. #16
    bartmax_zigrin
    Logowanie możliwe tylko przez formularz kontaktowy. Normalne logowanie niemożliwe.... :/

  7. #17
    Mauro570
    Również mam problem z logowaniem korzystając z IE9 od 04.09. Natomiast w FireFoxie działa idealnie, ale to trochę śmieszne aby używać dwie przeglądarki specjalnie do logowania się w Settlers online

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proszę poprawić logowanie z IE. Przed konserwacją było źle a teraz jeszcze gorzej.
    A było dobrze.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od wczoraj mam konto premium - 3 dniowe - cóż z tego, skoro dziś ok ok 1,5 godziny nie mogę wciąż wejść do GRY ??
    4 przeglądarki nie pomagają, flash aktualny, historia wyczyszczona...
    PYTANIE - po co kupować premium ?????????

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez bayern1983 Zobacz posta
    Od wczoraj mam konto premium - 3 dniowe - cóż z tego, skoro dziś ok ok 1,5 godziny nie mogę wciąż wejść do GRY ??
    4 przeglądarki nie pomagają, flash aktualny, historia wyczyszczona...
    PYTANIE - po co kupować premium ?????????
    może spróbuj metody podanej przez lukasss1

    drugi blad to jak się loguje to wpisuje normalnie maila i haslo i pomieli i znowu ekran logowania i tak można i z 10 razy i nic. dobrze ze znalazłem patent na to bo bym sobie już nie pogral. wybieram kupon przed zalogowaniem i wtedy się loguje i pojawia przycisk "graj".

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.