Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za sygnalizacją aktywnego konta premium w ikonce gracza?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 63.41%
  • Nie

    9 21.95%
  • Obojętne

    6 14.63%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Sygnalizacja aktywnego konta premium w ikonce gracza

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Sygnalizacja aktywnego konta premium w ikonce gracza

    Proponuję, a by w ikonce gracza mającego aktywne konto premium, obok zielonej kropki zalogowania, widniała czerwona (albo żólta --kolor do ustalenia) kropka informująca o aktywnym koncie premium. Ułatwi to znacznie współpracę w gildii (rzucanie premii, przygody itd.). Alternantywnym rozwiazaniem jest zmiana koloru kropki logowania przy aktywnym koncie pemium, np z zielonej na czerwoną allbo żółtą. To jest do ustalenia... Najwazniejszy jest sam fakt sygnalizacji...

    W wyniku dyskusji w wątku pojawił się ciekawy pomysł aby gracz sam decydował o włączeniu/wyłączeniu sygnalizacji aktywnego konta premium...
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 02.09.2013 o 17:52

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta już i wszyscy do kogoś z włączonym premium bu sie ustawiali w kolejce o rzucenie koszy i o zgarnięcie dropa z przygody. BEZ SENSU.

    EDIT: poprawiono błąd
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 02.09.2013 o 15:59
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Ta już i wszyscy do kogoś z włączonym premium bu sie ustawiali w kolejce o rzucenie koszy i o zgarnięcie dropa z przygody. BEZ SĘSU.
    Po pierwsze prawidłowa pisownia to: bez sensu.
    Po drugie, jezeli grasz tylko dla siebie i nie jesteś zainteresowany pomocą innym w gildii (czy znajomym spoza gildii) to faktycznie sygnalizacja aktywnego konta premium jest bez sensu. Ale jeśli chcesz pomóc innym albo gildia jest zorientowana i zorganizowana na realną pomoc wzajemną, to taka sygnalizacja jest bardzo przydatna...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Całkiem dobry pomysł Ale te kilometrowe kolejki do wrzucania miliona koszyków i odbierania dropów faktycznie odstraszają. Może takie sygnalizowanie konta premium byłoby widoczne tylko dla współgildyjczyków?

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez igel_5 Zobacz posta
    Całkiem dobry pomysł Ale te kilometrowe kolejki do wrzucania miliona koszyków i odbierania dropów faktycznie odstraszają. Może takie sygnalizowanie konta premium byłoby widoczne tylko dla współgildyjczyków?
    Nie chciałem tego od razu proponować by nie komplikować sprawy (bardziej złożona ankieta). Uniwersalnym rozwiązaniem mogłoby być samodzielne decydowanie przez gracza (np. w momencie uruchamiania premium) czy sygnalizacja aktywnego konta premium ma być włączona czy tez nie...

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    BEZ SĘSU.
    O ile wiem bez sensu pisze się BEZ SENSU a nie bez sęsu

  7. #7
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poprawiłem błąd.
    Głównie chodziło mi o to, że to osoba która ma premium powinna dostawać większe premie czasowe, jeśli by tak było, nie było by tematy. Tu nie chodzi o to, że nie chce komuś pomóc ale, tak jak ja, tak wielu innych na swą wyspę potrzebuje po 175-200 koszy na raz, wiec czemu kilka osób w 50-100 osobowej gildii ma wrzucać wszystkim kosze i męczyć się, czekając na swa kolej "bo ktoś z premium będzie miał jeszcze siłę, po wrzuceniu 200k koszy całej gildii". Tylko dlatego mam czekać na to aż ktoś podpali mi wyspę z premium bo mi kropka świeci inaczej/dodatkowa?? Ba a tak jak w mojej gildii 3 osoby premium na 33, to jeden premium na 11 wysp i weź w tym czasie "miej przyjemność z grania", jak masz kolejkę do koszy i przygody do zrobienia czekają. Komunikacja na czacie gildyjnym nie boli, tak idzie się dogadać, a tak za plecami by było: Ch_am, ma premium, a koszy nie chce wrzucić, bo twierdzi, że już niema siły, bo zajęty jest, bo jest na przygodzie" to niby usprawnienie by raczej podzieliło gildie na tych co siedzą cały dzień przy kompie jak roboty z premium i są świętymi i wrzucają wszystkim, oraz na pijawki: "po co mam wykupować premium, skoro ktoś i tak mnie zbufuje i będę miał dłużej premie bo mu się kropka świeci, jak nie obrobię mu doopę".
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    to osoba która ma premium powinna dostawać większe premie czasowe, jeśli by tak było, nie było by tematy.
    Właśnie tak, ktoś kto ma premium powinien dostawać o 10% dłuższe premie. Ale to jest jest całkiem inny problem, zresztą opisany chyba w 2 wątkach i z ankietą.
    Tak czy inaczej, zaznaczenie kto ma premium ma dużo więcej zalet niż wad. A już zwłaszcza, jeśli gracz sam wybierałby, czy chce, żeby było to widoczne (podobnie jak teraz prośba o pomoc w przygodzie).

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z jednej strony dobry pomysł, chociaż rozwiązałbym to raczej tak, żeby gracze premium mieli info o innych graczach premium.
    Z drugiej strony Anael6669 ma rację. Mimo, że sam chętnie pomagam ile mogę i kiedy mogę, to trudno mi sobie wyobrazić sytuację, kiedy miałbym spędzić kilka godzin na podpalaniu wysp nawet najbardziej bliskich znajomych tylko dlatego żeby im dodać niecałą godzinę do kosza Irmy. Cała ta idea +10% dla znajomego jest słaba, tak na marginesie. Na szczęście póki co u mnie w gildii ten problem nie istnieje (albo ja o nim nie wiem) i nikt nie pyta głośno o premium podczas wymiany.

  10. #10
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem za widocznością kont premium dla wszystkich, bez możliwości wyboru (czyli tak jak teraz z sygnalizacją obecności online). Jak spowoduje to jakieś napięcia, konflikty - tym lepiej, przynajmniej coś się będzie działo ;p

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.