Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Kantor - bug - i zadanie Długie łuki.

  1. #21
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bug pojawił się na naszych serwerach w paczce razem z premium, więc nie wiem skąd zdziwienie, że i Niemcy dostali taką samą paczkę, z całym dobrodziejstwem inwentarza, w tym i z bugiem z długimi łukami. Wersja jest taka sama, instalka jest taka sama, tylko nakładka językowa jest inna. Jak my dostaniemy poprawkę, Niemcy dostaną ją z takim samym poślizgiem jak dostali premium.

  2. #22
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Moj wniosek odnosnie tego bugu.
    Od ostatniej konserwy do wczoraj nie bylo problemu. Wczoraj mnie podkusilo zbudowac Łukmistrza ( dlugie luki ). W momencie gdy sie zbudowal , to i mnie dopadl bug z tym zadaniem. Zburzenie lukmistrza nie pomoglo i teraz tez sie musze wozic z tym bugiem.
    Wniosek: osoby, które nie maja lukmistrza ( dlugie luki ) najprawdopobniej nie maja tez tego buga i niech nie stawiaja budynku to unikna problemu

    Edit: zauwazylem na na Chromie to zadanie co chwile wyskakuje ( strzalka z wykonanym zadaniem ), a na FF tylko podczas logowania ( dalej jest niby zadanie , ale strzalka nie wyskakuje i nie irytuje )
    Ostatnio edytowane przez Suneater ; 04.09.2013 o 16:07

  3. #23
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I to jest istotny i konstruktywny komentarz. Być może dzięki temu sporo osób uniknie problemów z tym zadaniem.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    I ja mam problem z tym "niby" zadaniem z długimi łukami. Od bodajże dwóch tygodni po każdym zalogowaniu, co 10 sekund wyskakuje ten komunikat i w tym momencie gra jakby zaczyna "zamulać"
    Uprzykrza to g skutecznie.
    Może w końcu "bossowie" łaskawie coś z tym zechcą zrobić?

    PS. Używam FF, Chrome i Opery ( wszędzie to samo)

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Suneater Zobacz posta
    Moj wniosek odnosnie tego bugu.
    Od ostatniej konserwy do wczoraj nie bylo problemu. Wczoraj mnie podkusilo zbudowac Łukmistrza ( dlugie luki ). W momencie gdy sie zbudowal , to i mnie dopadl bug z tym zadaniem. Zburzenie lukmistrza nie pomoglo i teraz tez sie musze wozic z tym bugiem.
    Wniosek: osoby, które nie maja lukmistrza ( dlugie luki ) najprawdopobniej nie maja tez tego buga i niech nie stawiaja budynku to unikna problemu

    Edit: zauwazylem na na Chromie to zadanie co chwile wyskakuje ( strzalka z wykonanym zadaniem ), a na FF tylko podczas logowania ( dalej jest niby zadanie , ale strzalka nie wyskakuje i nie irytuje )
    Niestety , ale chyba przeglądarka nie ma tu nic do rzeczy , mi na firefoksie tak samo wyskakuje .

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    i po kolejnej konserwacji znowu zadanie z długimi łukami pojawia się co kilka sekund...

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam to samo , myślałam ze dział techniczny upora się z tym problemem , ale jak widzę niestety nie , To jest już bardzo irytujące , a gra nie jest już zabawą
    Szkoda (

  8. #28
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Zgadza sie przegladarka nic nie zmienia. Tylko pierwszego dnia te zadanie nie bylo dla mnie tak uciazliwe widac. Teraz wiem co inni czuja :/

  9. #29
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    ja tez mam nadal to zadanie reset nie pomogl :/

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    po prostu nie uruchamiajcie gry i zadanie nie bedzie sie pojawiac

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.