Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Petycja - żądanie odblokowania zadania "Wyzwól swoje włości"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Petycja - żądanie odblokowania zadania "Wyzwól swoje włości"

    Gra rzekomo juz wyszła z fazy Beta. Tymczasem ja nadal mam zablokowane zadanie główne "Wzyzwól swoje włości" i nie otrzymałem należnych nagród. Cała wyspsa miesiące temu wyzwolona i miesiące temu problem zgłoszony do supportu.. i nic.

    Wszystkich, którzy nadal mają ten problem proszę o wpisywanie się....
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 29.08.2013 o 16:40

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A kto ci powiedział że wyjście z bety pozbawi grę błędów w mgnieniu oka. W każdej grze są błędy, inną kwestią jest szybkość ich eliminacji, jak widać ten który przytaczasz musi mieć jakiś niski priorytet skoro tak długo sie z nim bujają.

    Na szczęście u mnie gdy te zadania wchodziły wyspa była pozbawiona obozów więc minęła mnie wątpliwa przyjemnośc doświadczania tego błędu.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 29.08.2013 o 16:33

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    A kto ci powiedział że wyjście z bety pozbawi grę błędów w mgnieniu oka. W każdej grze są błędy, inną kwestią jest szybkość ich eliminacji, jak widać ten który przytaczasz musi mieć jakiś niski priorytet skoro tak długo sie z nim bujają.
    Priorytety nie maja nic do rzeczy. Wyjscie z fazy Beta zawsze oznacza usunięcie wszystkich bez wyjatku błędow dostrzeżonych w fazie Beta. Tutaj tak nie jest, nie ma tu zadnej rzetelności i merytorycznej kompetencji, tylko marketingowy cyrk.. coraz bardziej irytujący...bo coraz bardziej fałszywy...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Witam wszystkich i podpisuję się pod petycją. Mnie też dręczy ta misja a raczej nie możność jej wykonania. Pisałem już z pół roku temu do supportu i nadal nic. Może ten problem dotrze w końcu do ludzi odpowiedzialnych za ten błąd.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    111

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    mogli by to poprawić, to za długo trwa.

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dionizos12 Zobacz posta
    Priorytety nie maja nic do rzeczy. Wyjscie z fazy Beta zawsze oznacza usunięcie wszystkich bez wyjatku błędow dostrzeżonych w fazie Beta. Tutaj tak nie jest, nie ma tu zadnej rzetelności i merytorycznej kompetencji, tylko marketingowy cyrk.. coraz bardziej irytujący...bo coraz bardziej fałszywy...
    Gry online nie podlegają standardowemu cyklowi produkcji oprogramowania. Tu nigdy nie będzie czegoś takiego jak wersja ostateczna. W sytuacji, gdy co jakiś czas wprowadzane są nowości, nie ma siły, zawsze mogą pojawić się błędy. I nie zmieni tego nic, nawet gdyby wersję ochrzcili "gamma", "delta", czy nawet "omega".

    Poza tym, moim skromnym zdaniem, napis BETA (podkreślam: NAPIS) zniknął ze względu na wprowadzenie opcji premium.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja też mam problem z tym zadaniem

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie to samo... wyzwól swoje włości.
    i ta przygoda z samouczka: czas na pierwszą przygodę.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    To samo, wyskakuje z każdym nowym zadaniem. Proszę naprawić ten błąd.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.