Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Konto premium - gra zaczyna się diametralnie zmieniać?

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    po co komu tłumaczyć każdy sam ma rozum
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 29.08.2013 o 16:30

  2. #12
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez Daimos_ Zobacz posta
    Mi chodzi tylko o politykę firmy. Nie przyjemniej by było kupować klejnoty, dlatego, że warto!? Teraz będzie tak, że ludzie (mam nadzieję, że niewielu), będą kupowali klejnoty, bo inni mają premium i przez to osiągają dużą przewagę nad resztą. Popyt na klejnoty można tak samo zwiększyć, zachowując balans między takimi co płacą i takimi co nie. W tym wypadku UBI poszło na łatwiznę, czekam aż dojdzie do tego, co w grze seafight (kto grał, to wie), a później spakować walizki i znaleźć inną grę, już nie ubi.

    Jaka znowu przewage? Przeciez tu nawet rankingu nie ma. Nie chcesz to nie kupuj. W zaden sposob nie zmieni to twojej rozgrywki i nikt nie zyska nad toba przewagi.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kazdy towar ma swojego kupca. ja tam za konto premium podziekuje - nie rajcuje mnie ale gdyby takie premium umozliwiało kasowanie raportow z bufów za 1 klikiem czy budowanie rekrutow 1 klikiem na bank bym wykupił :P biznes is biznes. targetem sa niskolvlowcy i pod nich jest robiona wiekszosc bajerów.
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Konta premium w takiej formie jak obecna to strzał we własne kolano bb chyba że chcą przepędzić graczy i zwinąć manaty.

    Panująca atmosfera była nie do opisania, a 200 osób krzyczących 'Settlers! Settlers! Settlers!' tylko ją potęgowało.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    A mi się podoba

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    W treść całego wątku nie wnikam,każdy ma prawo do własnej opinii,ale w 100% zgadzam się z tezą zawartą w tytule tematu...szczególnie,zmianę tą widać w szalonych cenach za miejsce w przygodzie...dlaczego,bo niby każdy ma premium.Nie,nie każdy ma i nie będzie miał...nie widzę w tym pomocy dla niskich poziomów,ale dla wysokich i owszem.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chegevara0872 Zobacz posta
    W treść całego wątku nie wnikam,każdy ma prawo do własnej opinii,ale w 100% zgadzam się z tezą zawartą w tytule tematu...szczególnie,zmianę tą widać w szalonych cenach za miejsce w przygodzie...dlaczego,bo niby każdy ma premium.Nie,nie każdy ma i nie będzie miał...nie widzę w tym pomocy dla niskich poziomów,ale dla wysokich i owszem.
    Cena wzrosła ponieważ, więcej osób chce kupić dropa (prawo popytu i podaży) uspokoi się trochę jak większość zużyje swoje 1 lub 3 dniowe premie.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    To dropy zaczną skupować 50lvl co mają roczne premki już...

  9. #19
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie pokończą sie 3dniowe premium i juz tylu zdesperowanych chętnych alby jak najefektywniej wykorzystac premium nie bedzie. Teraz można nieźle zarobić na sprzedaży, ale chyba niektórzy tego niezauważyli.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tu nie ma zadnych rankingow wiec nie wiem co ci premka przeszkadza...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.