Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Po konserwie nowe problemy

  1. #51
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Akurat problem z logowaniem, raczej nie ma związku z premium. Występował zanim się pojawiło.

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez romsheff Zobacz posta
    Akurat problem z logowaniem, raczej nie ma związku z premium. Występował zanim się pojawiło.
    U mnie wystapiła dziwna zbiezność w czasie pomiędzy wprowadzeniem premium i problemami z logowaniem. Byż moze nie ma jedno z drugim nic wspólnego, ale powinii to poprawic, bo jaki jest sens kupowania premium skoro jest ryzyko że się nie zalogujesz. U mnie na szczęście działa opcja logowania przez "kupon".

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi zadanie nie wyskakuje za to co jakis czas mam bug na koszarach ze mi wojska nie produkuje , w supporcie stwierdzili ze to bug premii wszystko fajnie tylko ze nadgodziny na koszary tanie nie sa , a dzis na domiar wszyskiego zniknal mi lesnik na wyspie , tylko nie piszcie mi teraz ze zburzylam bo nie zrobilam tego :P

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Problem z długimi łukami rozwiązany, ale nagroda przepadła, nie zaliczona, szkoda

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie natomiast pojawiły sie problemy z zadaniami gildii albo wogole ich nie dostaje albo pokazuje mi sie ze zosalo do zakonczenia 1 zadanie

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.