Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: zadanie gildyjne

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia

    zadanie gildyjne

    Witam

    Nie znalazłam takiego tematu na forum więc zakładam nowy wątek. Jednak jeśli już jest to z góry przepraszam za dubla.
    A więc problem polega na tym, że parę osób od nas z gildii nie widzi zadań gildyjnych. Ani obecnych ani oczekujących. Nie pomaga odejście z gildii i ponowne dołączenie. Wiem że problem był zgłaszany do supportu, ale nie było żadnej reakcji. Co więcej, takich osób przybywa, a gildyjne wisi. Czy ktoś z Was również ma takie problemy? Czy istnieje szansa na naprawę tego problemu??

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może by pomogło zburzenie gildii i ponowne jej wybudowanie ale to tylko moja sugestia.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Nadhira Zobacz posta
    Witam

    Nie znalazłam takiego tematu na forum więc zakładam nowy wątek. Jednak jeśli już jest to z góry przepraszam za dubla.
    A więc problem polega na tym, że parę osób od nas z gildii nie widzi zadań gildyjnych. Ani obecnych ani oczekujących. Nie pomaga odejście z gildii i ponowne dołączenie. Wiem że problem był zgłaszany do supportu, ale nie było żadnej reakcji. Co więcej, takich osób przybywa, a gildyjne wisi. Czy ktoś z Was również ma takie problemy? Czy istnieje szansa na naprawę tego problemu??
    Co 2 tygodnie zadania są resetowane, dlatego pewnie nie ma odpowiedzi z suportu. Jeśli po resecie dalej nie będzie widać zadania to ponownie zgłoś to do suportu

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Hmm... brak zadania gildii pojawia się wtedy gdy dana osoba nie zaloguje się w ciągu 24 godzin, w ten sposób oczekujące u niego pojawi się gdy aktualnie zadanie pozostali gildiusze ukończą. Kiedy ukonczy się te oczekujące, wtedy pojawi się aktywne zadanie.

    Wychodząc z gildii i przystępując na nowo tak samo na zadanie trzeba czekać jak napisalam wyżej.

    Jesli nie pomoglam to przykro mi

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Hmm... brak zadania gildii pojawia się wtedy gdy dana osoba nie zaloguje się w ciągu 24 godzin, w ten sposób oczekujące u niego pojawi się gdy aktualnie zadanie pozostali gildiusze ukończą. Kiedy ukonczy się te oczekujące, wtedy pojawi się aktywne zadanie.

    Wychodząc z gildii i przystępując na nowo tak samo na zadanie trzeba czekać jak napisalam wyżej.

    Jesli nie pomoglam to przykro mi
    W tym sęk, że pomimo ukończenia aktualnego gildyjnego następne się nie pojawia. Ani jako do zrobienia ani jako oczekujące. Po prostu nie ma i już

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podczas najbliższej konserwacji (noc ze środy na czwartek) powinien nastąpić reset zadań gildii i nowe powinny się pojawić.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety konserwacja nie rozwiązała problemu braku zadań gildii, nasza gildia czeka już 3 tydzień na ich przywrócenie ((

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Zadanie gildii pojawią się po 7 dniach od powrotu do gildii. Sprawdzone.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Meckong Zobacz posta
    Zadanie gildii pojawią się po 7 dniach od powrotu do gildii. Sprawdzone.
    Po jakich 7 dniach. Zadanie pojawia się w następnym dniu.

    Nadhira przykładowo Ty się logujesz codziennie i masz w chwili obecnej jedno zadanie aktywne i jedno oczekujące. Kolega z Twojej gildii własnie się zalogował po tygodniu. Oznacza to że u niego zadanie się nie pojawiło, ale również to zadanie które u Ciebie wisi jako oczekujące u niego się nie pojawi. Dopiero kolejne zadanie które się wygeneruje pojawi się u Was obydwojga.

    Zadanie jest przydzielane aktywnym graczom, czyli takim którzy się logowali w ciągu ostatnich 48h. Tylko te osoby mogą to zadanie wykonać, u innych to zadanie się nie pojawi. Te zadania które są już wyświetlone, bez względu na status, aktywne czy oczekujące nie pojawią się u nowych członków i tych którzy pojawili się z nieaktywności. Pojawia się dopiero nowo wygenerowane zadanie.

    Problem prawdopodobnie polega na tym że ludzie u Was logują się w kratkę. Jeżeli jesteś przywódcą gildii to radzę zrobić porządki i tych graczy którzy nie grają systematycznie wywalić. Jeżeli jesteś członkiem to szukaj sobie innej gildii.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kolejna konserwa i znów kolejny tydzień bez zadań gildii Czekamy już prawie miesiąc na ich przywrócenie.
    Ponadto z nowych błędów jest taki, że trzeba klikać po kilka razy w odkrywców, jak również przy obsiewaniu na nowo pól, żeby zaliczyło daną aktywność bo niestety u mnie nie chcą się te rzeczy wykonywać za pierwszym razem. Powoli przechodzi mi ochota na granie w Settlersów
    Ostatnio edytowane przez Slowianin ; 05.09.2013 o 16:03 Powód: interpunkcja

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.