Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o takim usprawnieniu wysyłania generałów na przygodę??

Głosujących
164. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • faktycznie staje się to uciążliwe i monotonne, przydałoby się takie małe usprawnienie !!!

    163 99.39%
  • nieee, jeszcze mnie nie zaczęło to denerwować, więc niech zostanie tak jak jest...

    1 0.61%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Wysyłanie generałów na przygodę - usprawnienie

  1. #1
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj

    Wysyłanie generałów na przygodę - usprawnienie

    Witam,

    Jak wiecie i widzicie z czasem dochodzi nam coraz więcej generałów, już mamy ich tylu...

    3 x Weteran
    5 x Zwykły generał
    6 x Doświadczony generał
    1 x Ponury żniwiarz
    x - Szlomy
    i teraz dodatkowo:
    2 x główny kwatermistrz
    1 x Genrał Major
    ________________________
    x - nieograniczona ilość (bo możemy ich mieć tyle ile wykupimy starterów)


    ... i coraz bardziej staje się to uciążliwe , wysyłanie takich ilości, przy każdym jednorazowym wysłaniu generała okno się otwiera ponownie więc proponuje wprowadzić taką wzmiankę dla wygody by wysyłać generałów za 1 zamachem.

    przykład:




    z uwagi na dalsze pomysły i usprawnienia znajomych , dodam jeszcze pole do ręcznego wpisywania ilości wybranych jednostek z możliwością również stałego przesuwania, jak to widnieje na handlu.

    Ostatnio edytowane przez emuq ; 04.10.2013 o 23:25 Powód: poprawiłem przykład grafiki, aby ładniej graficznie wyglądało i było w stylu TSO

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zgadza się, sam mam w tym problem. W/g mnie dobra by była też opcja wysyłania generała na przygodę, z menu samego generała. Po załadowaniu wojska można by było wysyłać od razu albo do swojej, albo do zaproszonej przygody.

    btw: załóż ankietę bo usuną wątek

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar NooN01
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Świetna sprawa by byla gdyby tak zrobili

  4. #4
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    btw: załóż ankietę bo usuną wątek
    napisałeś zanim tworzyłem ankietę.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobry pomysł, jestem za. popieram przedmówcę. Zrób ankietę

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ankieta już jest :P

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    popieram w pełni
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Calkowicie za. Musze ci powiedziec ze wczoraj pod wplywem promili urodzinowych przyszedl mi do glowy identyczny pomysl, ale odlozylem to na pozniej. Jak widze ktos uprzedzil mnie i bardzo dobrze. Tylko mam bardzo zle przeczucia co do tego pomyslu. jak tak bedzie to ten gienek 1k tak troche straci, ale to tylko moje zdanie takie

  9. #9
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Meffiu Zobacz posta
    Calkowicie za. Musze ci powiedziec ze wczoraj pod wplywem promili urodzinowych przyszedl mi do glowy identyczny pomysl, ale odlozylem to na pozniej. Jak widze ktos uprzedzil mnie i bardzo dobrze. Tylko mam bardzo zle przeczucia co do tego pomyslu. jak tak bedzie to ten gienek 1k tak troche straci, ale to tylko moje zdanie takie
    czemu miałby stracić , jeżeli dobrze domyślam się o co Ci chodzi to przecież i tak całego wojska nie wyślesz dwoma kwatermistrzami(chodzi tutaj o baśniowe przygody), a inne generały są potrzebne, choćby dosłać wojsko czy do bloków, a w 2 stronę na koniec przygody lepiej jest odesłać wszystkich generałów z całym wojskiem, żeby nie wracało 1:30h bo może chcemy robić następną przygodę za 15 minut. Więc powtarza się znów wysyłanie każdego z osobna co jest denerwujące.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja bym chcial by generalowie nie musieli siedziec na wyspie ... albo by mogli wykorzystywac miejsca jak ozdoby ... bo NIE MAM MIEJSCA na mojej wyspie ... chyba tylko 5-6 laduje normalnie z przygody ... resza leci do gwiazdy .... a pozniej by ich powysylac musze po 1-2 ''wysadzac'' na wyspe ... troche to drazni ... mam 11 generalow (3x wetek, 5 tawernianych , 3 szybkie ), jak dojdzie kwatermistrz ktory zajmuje o zgrozo jeszcze wiecej miejsca 1,5x,1,5 to wogole bedzie tragedia
    nie chce myslec o ludziach co maja 20+ generalow a znam takich
    pozdr

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.