Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o takim usprawnieniu wysyłania generałów na przygodę??

Głosujących
164. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • faktycznie staje się to uciążliwe i monotonne, przydałoby się takie małe usprawnienie !!!

    163 99.39%
  • nieee, jeszcze mnie nie zaczęło to denerwować, więc niech zostanie tak jak jest...

    1 0.61%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Wysyłanie generałów na przygodę - usprawnienie

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdecydowanie za. Taka wersja albo trochę bardziej wypasiona. Ale generalnie jakakolwiek.

  2. #12
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Zdecydowanie za. Taka wersja albo trochę bardziej wypasiona. Ale generalnie jakakolwiek.
    sądzę że taka wersja jaką przedstawiłeś wymaga za dużo ingerencji w kod, grafikę także jak wprowadzili chociaż by to co przedstawiłem bym nam sporo ulżyło ;D

    ps. do tej grafiki którą zaprezentowałeś, dodał bym jeszcze pole " do wpisywania jednostek" bo klikanie było by uciążliwe.
    Ostatnio edytowane przez emuq ; 18.08.2013 o 16:36

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar LordMonsterr
    Dołączył
    23.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem za

  4. #14
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    super pomysl

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    emug rewelacja taka zmiana to kilkadziesiąt minut pracy programisty a dla nas to ogromna zmiana na +

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Świetny pomysł, jeszcze coś podobnego dodałbym do odkrywców i geologów

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Pomysł bardzo dobry, tylko pewnie BB postanowi to dodać do konta premium

  8. #18
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez WuDwaKa Zobacz posta
    Pomysł bardzo dobry, tylko pewnie BB postanowi to dodać do konta premium

    Jak nie było kont premium to nikt nie pisał że wprowadzą to wraz z kontem premium a teraz jak wyszło info to wszystko myślicie że będzie w premium. Nie popadajcie w paranoje że za wszystko trzeba płacić lub trzeba będzie płacić.
    To jest normalne pole do wpisania tak samo jak w handlu więc w istocie to powinno być darmowe.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    A czemu twoje rozumowanie poszło w kierunku wpisywania ręcznego liczby do przydziału u generała ? Ja sądziłem iż hurtowe wysyłanie generała na raz było by w opcjach premium

  10. #20
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez WuDwaKa Zobacz posta
    A czemu twoje rozumowanie poszło w kierunku wpisywania ręcznego liczby do przydziału u generała ? Ja sądziłem iż hurtowe wysyłanie generała na raz było by w opcjach premium

    no to choćby nawet to, spotykam się już z nie 1 pomysłem gdzie ludzie piszą , "dadzą to do premium" , "pewnie znajdzie sie to w premium" i pozwolę sobie zacytować Ciebie "było by w opcjach premium". Tym właśnie ich naprowadzacie by dawali wszystko w premium a też wydajemy kasę na grę (nie wszyscy) więc niech nam uprzyjemnią grę a nie żebyśmy za takie małe a bardzo pomocne "bzdety" płacili.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.