Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ramka z czlonkami gildy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ramka z czlonkami gildy

    Witam
    Czy moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tymi oznaczeniami przy czlonkach gildy.
    przyklad :
    Zrobilam zadanie gildy w ramce z kolumna Zadania gildy przy moim niku jest wpisane BRAK a zadanie zostalo zrobione natomiast przy innych nikach jest wpisane ZAKONCZONE
    Ktos probowal mi to wytlumaczyc ze to oznacza ze nie ma juz zadania gildy
    Troche to jest nieklarowne bo beda jedne i te same osoby ktore beda robic zadania gildy a pozostali beda czekac az ci pierwsi zrobia i tak beda pozniej miec wpisane zadanie ZAKONCZONE a powinno moim zdaniem pisac nawet po zakonczeniu zadania NIE UKONCZYL wtedy wlasciciel ma mozliwosc sprawdzania kto robi a kto tylko czeka az inni zrobia
    Moze spupport to poprawi ??
    pozdrawiam mam nadzieje ze ktos to przeczyta

  2. #2
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ja przeczytałem i mnie krew zalała prawie. Jak widzę, że ktoś pisze "gildy" zamiast "gildii" to się we mnie gotuje. Jest na forum opcja autokorekty, nie dodano jej do ozdoby. Nie ma czegoś takiego w tej grze jak "gilda", gildia owszem. Można być członkiem gildii ale nie "gildy".
    Co do wątku - wystarczy przejrzeć forum, żeby go nie zaśmiecać bez sensu mnóstwem identycznych tematów. Interfejs gildii (nie żadnej "gildy") posiada jeszcze błędy, pozostaje Nam czekać aż to naprawią.

    ps. Wystarczy wcisnąć prawy alt z samogłoską żeby zrobić polski znak, naucz się tego. Lewy shift + lewy ctrl to zmiana języka.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Je je je kolego dzieki za dobre porady ale nie pisze o pomoc w nauce poprawnego pisania tylko o problemie jaki wnikl zwiazany zakladka zadan gildy a Ty sie rozdarles jak przekupka na jarmaku
    Jesli przeszkadza Ci polski znakow w pisowni proponuje zebys wzial sie za przygody basniowe nie bedziesz sie denerwowal czytajac jak i co ludzie pisza a inni nie beda czytac Twoich smiesznych uwag

  4. #4
    Osadnik Awatar piropa
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Członkiem Gildy to chciałby być pewnie niejeden, ale nie w tej grze, tylko w filmie "Gilda" z Ritą Hayworth w roli tytułowej...

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.