Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nie znaleziono nowych pokładów - zbyt wiele złóż tego typu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    Nie znaleziono nowych pokładów - zbyt wiele złóż tego typu

    Witam, wysłałem geologa na poszukiwania węgla, niestety jedynie co udało mi się znaleźć to wiadomość: " Geolog miał znaleźć cenne zasoby (Węgiel), ale niestety nie udało mu się znaleźć nowych pokładów, bo masz już zbyt wiele złóż tego typu.". Nie posiadam żadnej kopalni węgla, ani żadnego odkrytego pokładu węgla, w takim razie czy surowce liczą się jakoś razem? np. jak mam 3 złoża marmuru to nie mogę odkryć węgla?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Burza90 Zobacz posta
    Witam, wysłałem geologa na poszukiwania węgla, niestety jedynie co udało mi się znaleźć to wiadomość: " Geolog miał znaleźć cenne zasoby (Węgiel), ale niestety nie udało mu się znaleźć nowych pokładów, bo masz już zbyt wiele złóż tego typu.". Nie posiadam żadnej kopalni węgla, ani żadnego odkrytego pokładu węgla, w takim razie czy surowce liczą się jakoś razem? np. jak mam 3 złoża marmuru to nie mogę odkryć węgla?
    Nie
    Pewnie nie masz podbitego sektora z węglem lub podbiłeś ale nie postawiłeś w nim magazynu.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Czy w pierwszej przygodzie (pierwsza po zarejestrowaniu konta) w pierwszych 3 sektorach naokoło początkowego, nie ma węgla?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    wegiel jest w sektorze 7mym ktory podbijasz jako 4 czy 5ty chyba

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    strefy masz na wyspie ponumerowane identycznie jak na klawiaturze numerycznej ( od dołu w prawo) , węgiel jest dopiero w strefie 6 i 7

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Burza90 Zobacz posta
    Czy w pierwszej przygodzie (pierwsza po zarejestrowaniu konta) w pierwszych 3 sektorach naokoło początkowego, nie ma węgla?
    Po pierwsze to nie jest przygoda, tylko Twoja wyspa macierzysta. Sektory na niej mają ustawienie i numerację analogiczną do klawiatury numerycznej. Czyli sektor z Domem Władyki = 1, ten, który przejmujesz stawiając sam magazyn (nad 1) =4; te obok (na prawo) to odpowiednio 2 i 5. Węgiel jest w sektorach 6 i 7. A cała mapa z surowcami do znalezienia na forum w poradnikach i wskazówkach.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.