Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Przygoda sprytny maly krawiec

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Przygoda sprytny maly krawiec

    witam czy jest moze poradnik do tej przygody ale bez puszkarzy czytelny z potrzebnymi jednostkami i stratami???/

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    up

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ma najmniejszego sensu robic bajkowych bez puszkarzy - i z nim straty sa irracjonalne.

  4. #4
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    on sie nie pyta czy nie warto robic tylko chce poradnik juz ci wysylam link do poradnika
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...552#post113552

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Nie ma najmniejszego sensu robic bajkowych bez puszkarzy - i z nim straty sa irracjonalne.
    nie prawda, jest i to duży, patrząc ile PD wpada i ile są warte fasolki na rynku plus 2 dropy które można sprzedać po bardzo dobrych cenach, straty wcale nie są takie kosmiczne.
    A co do sensu robieni bez puszkarzy to wystarczy jedne osoba z puszkami, która weźmie na siebie najtrudniejsze obozy, nie we wszystkich obozach używa się puszkarzy, a w niekutych bez puszkarzy nie ma aż takiej dużej różnicy w strach.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam pytanie jest jakiś poradnik ale bez bloków? Najlepiej z puszkarzami.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez laureczka1981 Zobacz posta
    A ja mam pytanie jest jakiś poradnik ale bez bloków? Najlepiej z puszkarzami.
    Jedziesz według jakiegoś poradnika a tam gdzie są opisane bloki korzystasz z symulatora
    http://settlersonlinesimulator.com/d...fsimulator/pl/

    Ja mam tą przygodę bez bloków ale wyliczenia wojska są same R, nie ma tam użytych żadnych łuczników
    chcesz to ci to wkleję ;/

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.