Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Błędne podsumowania gospodarki

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Błędne podsumowania gospodarki

    W podsumowania gospodarki wkradł sie u mnie błąd. Chodzi o podsumowanie produkcji wydobywania drewna iglastego. Zazwyczaj mam -1k sadzonych przez leśnika drzew, lecz mija to sie z faktem ponieważ owe drzewa nie znikają u mnie z wyspy, dziś dostawiłem jednego leśnika i już na 1 jego poziomie miałem jakieś +300 drzew. Kiedyś pamiętam że skoczyło mi to do -10k

  2. #2
    bembus
    Witam, nie ma bledu, po prostu dojscia lesnikow do zloza sa rozne przezco zmienia sie bilans(czy jak to sie zwie).
    Czyli, raz idzie do tego a raz do tego a one sa w roznych odleglosciach, czaisz?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie o to chodzi bembus, bo nie możliwe by nagle z -100 skoczyło do -10k, między nimi nie ma aż takich odległości

  4. #4
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To drwale produkują drewno a nie leśnicy.

    Nie patrz na podsumowanie tylko na ilość wyprodukowanego drewna.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W podsumowaniu jest wartość chwilowa, jeśli we wszystkich złożach jest full, to dany leśnik przestaje pracować, jego produkcja wynosi w tym momencie 0, jeśli trafi się większa liczba takich leśników jednocześnie to oni nie pracują (ich produkcja jest 0) a drwale nadal pracują i ich zużycie może wynosić te 10k, dlatego wyświetla się wartość ujemna.

    Wybierz w podglądzie drzewa, rozwiń listę leśników, jeśli jakiś będzie miał 0 to tak właśnie się dzieje. Można jakiegoś leśnika zastopować i za kilka minut sprawdzić ile wynosi produkcja.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    jak chodzi o lesnikow - nie patrz na podsumowanie gospodarki a ile drzewek na mapie masz wycietych

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Kranderga nie zrozumiałaś
    A ogólnie to takie trochę nie dokładne.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Iskidv Zobacz posta
    @Kranderga nie zrozumiałaś
    Zrozumiałem dokładnie, To Ty nie rozumiesz.
    Wbrew pozorom, leśnicy i ich ilość maja niewielki wpływ na ilość produkowanego drewna.
    Bo drewno produkują drwale a nie leśnicy.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego mówie że nie rozumiesz, naucz sie czytać najpierw a nie mi błąd wytykasz. Nie chodzi mi o ilość produkowanego drewna a o ilość (produkcje) Drzew

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie chce nowego tematu zakladac dlatego tutaj pisze...

    moze ktos mi wyjasnic czemu w podsumowaniu gospodarki jak klikne monety to pokazuje, ze sa produkowane ze zboza i zlota??

    to juz chyba jest jakis bug :P

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.