Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: limit 25 jednostek w koszarach po raz n-ty

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat

    limit 25 jednostek w koszarach po raz n-ty

    Sup

    Wspominałem o problemie przy każdej okazji, ale zawsze byłem ignorowany.

    Czy w końcu pojawi się jasna informacja od Community Managera KIEDY zostanie zdjęty absurdalny limit szkolenia wojsk??
    Nigdy nie uwierze, że tylko my ( ludzie z servera na którym gram ) uskarżają się na to niesamowicie irytujące ograniczenie, które staje się jeszcze bardziej dokuczliwe odkąd pojawiły się bajkowe przygody wciągające wojsko tysiącami.

    Przedstawie problem merytorycznie. Otóż koszary na levelu 5 produkują 100 rekrutów na godzine, co daje nam 2,400 na dobe. Na zaciągach 2 lub 3x więcej ( w zależności od zaciągu ). Aby załadować nimi kolejke na nastepny dzień, trzeba przeciągnąć ten nieszczęsny pasek prawie 300 razy.
    To jest jakieś nieporozumienie.
    Dlatego pytam się po raz kolejny, dlaczego ta bezmyślna upierdliwość nie została jeszcze rozwiązana??
    Ok być może super specjaliści skrypterzy z BB potrzebowali roku, żeby wpaść na to jak zmienić paseczek jednostek i z max 400 sztuk ( ci, którzy grają troche dłużej wiedzą o co chodzi ) pojawił się ograniczony jedynie ilością posiadanych zasobów. Ale skoro patent został już opracowany, to nie widze żadnego problemu w zaimplementowaniu go do koszarów jak i magazynu prowiantu.

    Czasami mi ręce opadają, bo wychodzi na to, że o każdą bzdure trzeba się dopraszać miesiącami. Jestem przyzwyczajony do nieco lepszego debugingu - łatki do gier pojawiają się zwykle zanim w ogóle userzy znajdą problem i dowiadują się o nim dopiero czytając patch notesy. A tu trzeba się o wszystko użerać, jak gdyby BB robiło nam wielką łaske, że raczą poprawić błędy i likwidować niedogodności.

    Panowie, chyba najwyższa pora dorównać standardom w branży gier.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadzam się i podpisuję się pod tym rękami i kopytami. Co więcej, nie jest to jakaś fanaberia rozpuszczonych dzieci, której stworzenie zajęłoby rok. Nie wierzę, że propozycja nie dotarła już do odpowiednich ludzi. Przecież pomysłów jak to rozwiązać było już kilka i pojawiają się one od dobrych 6 miesięcy, o ile nie więcej.
    Osobiście nie bawię się jeszcze w przygody, gdzie potrzeba klikać po parę k woja, nie robię ich seryjnie. mimo to czasem nawet przy najprostszej przygodzie można dostać kociokwiku. Przy morderczym klikaniu na magazyn prowiantu, stawianiu studni, pól, produkcji karmy dla ryb itp. można się zirytować po prostu.
    Albo oni nie chcą tego wprowadzić, albo ... nie wiem po prostu innego wytłumaczenia nie widzę. Po prostu nie chcą tego wprowadzić i tyle.
    Za to do serca wzięli sobie wprowadzanie nowości do gry. Nie mówię, że to źle, choć i tutaj zawalili na niektórych polach. Ale proszę, aby odłożyli wszystkie inne projekty i jeżeli potrzebują zaangażować do tego psa z kulawą nogą to niech to zrobią i niech zmniejszą choć trochę potrzebę klikania na wszystko, po wszystkim, dla każdej najmniejszej korzyści gospodarczej w tej grze. To już zaczyna być chore, jedną grę online porzuciłem, właśnie ze względu na konieczność klikania, klikania i klikania codziennie po parędziesiąt minut. Tylko niech nie próbują zmniejszać "ilości klikania" tylko dla posiadaczy konta premium, bo wtedy mają jak w banku, że zastanowię się nad sensem grania w tą grę.

    PS. dla Xara - uprzejmie proszę, abyś w imieniu graczy postarał się dowiedzieć, czy oni w ogóle planują to wprowadzić, jeżeli tak to dlaczego to tak długo trwa.
    I wydobądź z nich przybliżony termin wprowadzenia tego wielkiego usprawniającego mechanikę gry "systemu", w sposób o wiele bardziej zaawansowany, niż wszystko to co dotychczas oni tam wymyślili.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Było już parę ankiet na ten temat i cisza. W sumie jest to coś o co ciągle się potykamy, a zmiana jest raczej banalna.

    Przykład:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...terfejs-koszar

    Jak nie to to wystarczyłyby zwykłe multiplikatory, dodające paczkę wojska razy x
    np 25 x3, 25x5, 25x10 itp.

    Chyba nie jest to aż takie trudne -,-

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Macie mój miecz

  5. #5
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Macie mój miecz
    I mój kapelusz
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    I mój łuk

  7. #7
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Też się dopisze , trening wojska ( Koszary ) , do pałki , zasoby ( Magazyn prowiantu ) = koszmar klikania.
    Limit 25 produkcji na obydwie budowle to jakaś żart , taki limit był spoko jak się zaczynało grać i miało niski lev , ale jak ludzie mają wysoki lev to jest to wręcz droga przez mękę.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brak zmiany tego limitu to nie jest problem techniczny, bo to wymagało by zmiany kilku linii kodu gry i jest możliwe do zrobienia w kilka godzin, być może wystarczy w pliku konfiguracji zmienić w kilku liniach wartość 25 na 250.

    Brak jest woli politycznej wydawcy gry, uważa że dzięki temu że brak jest tej zmiany wpływy ze sprzedaży klejnotów są większe.

    Spoiler
    Pamiętajcie, że komputery powstały by automatyzować czynności, wystarczy znaleźć odpowiedni program.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Macie i moje kusze

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    podpisuje się pod tym postulatem.
    dziennie tracę masę czasu na klikanie...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.